Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lila és rózsaszín illik...

Lila és rózsaszín illik egymáshoz?

Figyelt kérdés
A lila is meg a rózsaszín is inkább sötétebb árnyalatú.
2010. márc. 7. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
igen. de el is lehet túlozni, mézeskalács is lehet belőled. ügyelj arra, h hasonló tónusúak legyenek, meg esetleg feketével, fehérrel, szürkével párosítsd őket.
2010. márc. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát úgyvan, hogy a lila felsőn(cipzáros) vannak rózsaszín minták. és gondoltam, hogy alávennék egy rózsaszín pólót meg egy olyan övet.(ez még nembiztos, hogy rózsaszín lenne, talán fekete.) a nadrág pedig sötétebb árnyalatú lenne...már-már fekete. :D
2010. márc. 7. 13:54
 3/10 Pacaaa ***** válasza:
100%

[link]


sztem a két szín nem visszataszító együtt,persze el lehet túlozni

2010. márc. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát szerintem nem túloznám el végül is. :D mert a lila pulcsin is vannak rózsaszín minták, és ugyanolyan színű a pólóm is. :) na majd meglátom még :)
2010. márc. 7. 14:01
 5/10 A kérdező kommentje:

most hülye képet kaptok tőlem, mert ruháról nem találtam. :D csak gyertyákról. szóval ezek a színek:


[link]

2010. márc. 7. 14:03
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Ugy ahogy te mondod hogy össze akarod kombinalni teljesen helyes,foleg ha a lila felsodon van rozsaszin is.en pl siman felveszek lila felsot rozsaszin nadraggal,mert valahogy nekem nagyon tetszik az osszeallitas :D


17L

2010. márc. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
na akkor rendben köszönöm :)
2010. márc. 7. 14:48
 8/10 anonim ***** válasza:

Én ezt a színpárosítást gyűlölöm a legjobban.

Szerintem brutálisan néz ki :D Egyik osztálytársam szokott ilyenbe jönni.


A nadrág ilyen színű:

[link]


A felső meg ilyen:

[link]

(Hátul a fal. Ráadásul csíkos is.)


De ha már itt tartunk, most keresgélés közben találtam ezt is:

[link]


Nagyon borzasztó. Szerintem nee..

2010. márc. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Pacaaa ***** válasza:
.
2010. márc. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Pacaaa ***** válasza:

14:00 vagyok.


Én pont olyan rucit mutattam neked,amin ugyan azok a színek voltak mint amilyen gyertyákat küldtél minta képpen :D


De amúgy a leg egyszerűbb az lenne ha küldenél képet arról amit fel akarsz venni együtt...

2010. márc. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!