Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Titeket ez taszít vagy...

Fiúk! Titeket ez taszít vagy vonzz a barátnőtökön?

Figyelt kérdés

Szóval,arra gondolok,hogy pl amikor sétálni mentek,vagy moziba,vagy kávézóba csak úgy,és a barátnőtök kihívóan öltözködik,és esetleg megnézik az utcán,az zavar titeket,vagy inkább jól esik,hogy milyen jól néz ki a barátnőtök?Vagy esetleg direkt nem vesz egy póló alá melltartót? És mit szóltok ahhoz,ha máson láttok ilyen ruhákat,aki ugyanúgy a párjával sétál?

Ilyesmi ruhákra gondolok.Pl: [link]

[link]



2015. aug. 1. 14:50
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
15%

Igazából engem ez kifejezetten izgat, én szoktam is tőle kérni, hogy kihívóan öltözzön, az meg szinte alap, hogy szoknyát csak bugyi nélkül visel.

A legjobb, hogy bejön neki is, bár a vége mindig az, hogy nyílt terepen szexelünk.

2015. aug. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Azért egy kávézóba nem illik így menni. (Lepontozás 3...2...1...)
2015. aug. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Első:akkor nem csak én vagyok ilyen csaj :D

Második:Szerintem mindenki maga dönti el,hogy miben megy egy egyszerű kávézóba!Nem foglak lepontozni,mert ez a te véleményed,és az is számít:) Azért a kérdésre is válaszolhatnál:)

2015. aug. 1. 15:10
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Elég extrém nekem. Nem biztos, h őszinte volna a mosolyom ahogy barátnőmmel sétálok az úton és minden csávó őt hesszeli a ruci miatt.
2015. aug. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Igen,ez is egy meglátás,de azért nem tölt el büszkeséggel,hogy csak te érhetsz hozzá,és a te kezedet fogja?:)
2015. aug. 1. 15:25
 6/22 anonim ***** válasza:
91%

3# azért vannak bizonyos öltözködési szabályok... Bár, ehhez IQ kell, tudom.


Én egyébként még nem láttam utcán ennyire közönséges ruhát.

2015. aug. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
68%

Egyébként neked kicsi a farkad vagy valami más defekted/önbecsülési problémád van és ezzel kompenzálsz?

Mert nagyon úgy tűnik..

2015. aug. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mindenki maga dönti el, de egy ízléses kávézóból ki fognak tessékelni ilyen öltözékben, mert sérti a közízlést egyszerűen.
2015. aug. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
15%
Kérdező szerintem nagyon vagány,jófej csaj lehetsz,kár hogy minden csaj nem ilyen,mint Te!
2015. aug. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Ezek 1 dolgot közvetítenek még pedig azt hogy ,,olcsó vagyok''
2015. aug. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!