Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Frizuratippek. Milyeneket...

Frizuratippek. Milyeneket tudtok ajánlani suliba?

Figyelt kérdés
milyen frizurákat tudnátok ajánlani ami könnyen elkészíthető,nem telik sok időbe mégis jól néz ki?? nekem hosszabb hajam van most szeretném levágatni,de akkor is unom hogy a suliba is mindig szinte ugyanolyan hajjal megyek.Általában annyiból áll hogy felteszek egy hajpántot és ezzel le is van nálam tudva a dolog.. lehetőleg azt is írjátok vagy mellékeljetek,hogy hogyan tudom elkészíteni.szóval tudnátok valamit ajánlani??
2010. márc. 7. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Összefogod

összefogod és befonod

Teszel bele egy csatot!

Kakastaréjasat csinálsz egy csattal

simán levan engedve és cikcakolod

2010. márc. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem új kedvencem a halszálka fonásos oldalas copf.

http://www.youtube.com/watch?v=a2oMQ0L3uIw

Itt meg is mutatja hogyan kell. Szerintem nagyon jó!

2010. márc. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2010. márc. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

készíts oldalcopfot vagy fonatot pl ilyet:


[link]


hordhatod cofban(ezt is lehet variálni - lejjeb copf,fejtetőn, hajpánttal, tupirozva stb.) pl:


[link]


[link]


[link]


[link]

egyenesen,göndören kieresztve


Olyat is csinálhatsz,hogy e felső rész összefogod és az alját hagyod lógni. pl:


[link]

2010. márc. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én is így voltam vele, ugyhogy mikor volt egy kis időm odaálltam a tükör elé és azt gondoltam: na most csinálok valamit a hajammal! >.<

és akkor így fél órát próbáltam így fonni, úgy fonni, és végül elegem lett ugyhogy csak előre dobtam a hajam a vállamon keresztül jobboldalt és elgondolkozva elkezdtem spontán befonni, aztán észrevettem hogy kib_aszott jól néz ki, ugyhogy másnap ugy mentem suliba és aztmonták h "cuki a copffod" nem nagyszám de jólesett:D

amugy hajpántozni szoktam, fonni, kötni,

a "specialitásom" az hogy hátrakötöm lófarokba a hajam,és csomót kötök rá aztán mégegy gumi és kész a remekmű:D többször bevették hogy levágtam a hajam..:D

szal én ezeket szoktam.:D

2010. márc. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
huhh..köszi mindenkinek..:)
2010. márc. 8. 16:22
 7/8 A kérdező kommentje:
[link] <--a második sor második az nagyon teccik..:D:P de hogyan lehet szépet de magasat csinálni??tupírozni próbáltam de nem nagyon ment..és mivel lehet szépen hátratűzni hogy ne nagyon látszódjon a csat vagy.. kösziszépen..:)
2010. márc. 8. 16:27
 8/8 A kérdező kommentje:
tudnátok ilyen linkeket küldeni??vagy megmondanátok hogy hagyon tudok rákeresni??
2010. márc. 8. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!