Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek lehet valahogy...

Szerintetek lehet valahogy lopni a bevásárlóközpontokban lévő boltokból? Pl. C&A, New Yorker, Tally Weijl, Bershka.

Figyelt kérdés

Soha nem loptam még, de van egy ismerősöm, aki rengeteg

cuccot lopott már el ezekből a boltokból, úgy hogy megúszta. Azt mondta hogy leveszi az árcédulát és azt a mágneses izét a cuccokról, így nem jelez amikor kimész az ajtón. Kiváncsi vagyok, hogy azt a kerek izét, tényleg le lehet venni mágnessel?


2010. márc. 7. 15:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
73%
A pultnál is mágnessel szedik le. Gratulálok az ismerősödnek...én inkább költöm el az utolsó fillérem minthogy lopjak.
2010. márc. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
81%

Nem loptam, csak hypermarketekből sminkcuccot, de azon csak vonalkód volt. Meg azt is kb. 15 évesen utoljára.


Amúgy lehet lopni, ismerős dolgozott Promodban, sokan lopnak, mondta.


A technikát nem tudom (nem kérdeztem) de nyilván sok a lopás, ha a csipogók ellenére adnak számot a fülkénél.

2010. márc. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
De elképzelni sem tudom, h h szedi le mágnessel azt a kerek izét.. én nem mernék, félek hogy lebukok, aztán még a rendőrségre is bevihetnek :\
2010. márc. 7. 16:26
 4/27 anonim ***** válasza:
31%
Én csak ékszereket loptam, de azt nagyon egyszerű.
2010. márc. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
96%

de jo, hehehehe, ez sminket, a masik ékszert lop :D :D ejnye-bejnye


tesom baratnoje egy ( eléggé gaz) ruhaboltban elado, o mesélte, hogy "bizonyos" emberek jo bo ruhakban térnek be vasarolni, majd valahogy csak leoperaljak azt a lopasjelzot, jol feloltoznek, majd felveszik a sajat bo pulcsijukat, bo gatyajukat, és mintha mi sem tortént volna, kisétalnak..

2010. márc. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
38%
Ékszereket hogyan??
2010. márc. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
69%

tapasztalatból tudom h lehet.

ékszert ugy h a ruhával együtt amit felakarsz próbálni beviszed a próbafülkébe. ott mivel nincs benn kamera csak simán leszeded az árcuccosát.

2010. márc. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%
egyszerű. a táskát ki kell bélelni alumíniummal, akkor még a riasztó leszedésével sem kell bíbelődni, mert nem fog beriasztani. aztán bevisz egy csomó cuccot a fülkébe, senkinek sme tűnik fel, ha valami hiányzik. mondjuk én még sosem loptam, még puskázni sem tudok, mert virít a fejemen. a lopás se menne. ráadásul nem süllyednék odáig.
2010. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
97%
Volt osztálytársam letépte azokat a mágneses cuccokat és lyukas pólókba járt. Másik ismerősöm meg nem tudom hogyan csinálta, de 1 gatyába ment be amikor kijött 3 volt rajta.
2010. márc. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
jaaj
2010. márc. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!