Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a legjobb fesztivál outfit...

Mi a legjobb fesztivál outfit egy ducibb lánynak?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és ez lesz életem első fesztiválja de nincs ötletem hogy mit vegyek fel hogy ne nézzek ki bután. Néztem neten hogy mit szokták felvenni de a kinn a hasam meg mindenem stílus nekem nem jöhet számításba mert van rajtam kb. 10 kiló plusz. Mi az az összeállítás ami oda illik jól néz ki és vagány??
2015. aug. 2. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyberuhát, lehetőleg mell alatt szabottat:

[link]

[link]

[link]

[link]


Vagy ilyesmit:

[link]

[link]

2015. aug. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az első válaszolóknak köszönöm szépen ezek nagyon jó ötletek :) esetleg annyi még hogy hol lehetne hasonlókat beszerezni?
2015. aug. 3. 00:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell a fesztiválra külön bevásárolnod, nyilván így is hordasz ruhákat nyáron. Kényelmeset vegyél fel, biztosan tombolni fogsz. Zárt cipő, mert egy koncerten a szandi nem túl jó ötlet, és szerintem az egyberuha sem a legjobb választás. Egy rövidnadrág+felső kombináció bőven elég, én nem szoktam kiöltözni.
2015. aug. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézd 4, attól függ milyen koncertre megy. Judas Priestre valószínűleg én sem egyberuhát vennék, hacsak nem a hátsó sorokban akarnék állni. De van rengeteg alter vagy poprock irányzat, ahol ez nem gond mert nem rúgják szarrá egymást az emberek koncerten, oda mehet nyugodtan ilyesmiben is.
2015. aug. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Végülis igazad van, de én abból indultam ki, hogy rajtam is van majdnem 10 kiló felesleg, visszafogottabb, alternatív zenéket hallgatok, de azért az ember ott is ugrál meg nem tudom. Ha meg 40 fok van a fesztiválon épp, akkor elég kellemetlen szétizzadni egy ilyen ruhát, akkor már inkább egy másfajta viselet.
2015. aug. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!