Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok nektek mennyire tetszik...

Lányok nektek mennyire tetszik ha egy jó alkatú fiú kicsit lányosabban öltözködik Pl csőfarmert vagy leggingset vesz fel?

Figyelt kérdés

2015. aug. 4. 23:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%

Csőfarmer szerintem(!) rendben van... bár nem a nagyon feszes féle.

Leggings? Jézusom ne.

2015. aug. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Hát akkor melegnek nézem :)
2015. aug. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Jó alakú fiúnak szeretnénk látni a jó alakját, úgyhogy legyen skinny az a nadrág. Azért extraskinny és további túlzásokba már nem muszáj esni. Alakod már nem lesz másabb tőle, csak még jobban kifeszül az anyag, eltűnnek a legapróbb hullámok, ráncok is. Személy szerint nem bánom, de aztán ne csodálkozz, ha belédállnak az utcán.
2015. aug. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
10%
gaaaaaaaaaaaayyyy
2015. aug. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Leggings?? Lány vagyok, de én a helyedben semmiképp nem venném fel. A csőfarmer még oké, de leggingset nehogy
2015. aug. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%

Miért nem azt kérdezed, hogy mit gondolnánk, ha egy fiú szoknyában járkál az utcán? Na ugyanezt gondolnánk a leggingsrôl is.

Lány létemre nem veszek fel leggingst (ízléstelen, csak a kislányoknak való), akkor te miért vennél fel utcára? Ha otthon vagy egyedül, akkor megértem, na de utcára? Ha meleg is valaki, sosem értettem, hogy miért kell bohócot csinálnia magából, de mivel lányokhoz szólt a kérdésed, így nem hiszem, hogy meleg lennél. Ne. Csak ne.

2015. aug. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
A csőfarmer egyáltalán nem lányos, a leggings az már annál inkább, egyértelműen melegnek néznék egy leggingses pasit.
2015. aug. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28%
Leggings. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Felvidítana az biztos. :D 22/f
2015. aug. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

No lám megint a magyarok szokásos kettős mércéje, ha egy fiú, férfi felvesz passzos holmit (leggings, nadrág, latex), akkor egyből homis, de ha a nők nagy része egész évben bőszárú általában farmerbe jár, az nem probléma, nem fiús, ciki stb. A legtöbb nő főleg 40 fölött nem hord egyáltalán passzos nadrágot, 30-35 évesek még hordanak passzos főleg farmert, ritkán leggingst.

De ha a melegséggel párosítja itt mindenki a feszülős nacikat, akkor a melegek annyian vannak, mint a fehér holló, ezek szerint! De nem ez a valószínű, pl én sem vagyok meleg, még ha egyes retard egyének beszólogatnak, egyszerűen nekem a passzos nadrágokban érzem jól magam.

2015. aug. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
27%
Attól, hogy neked is vannak meleg hajlamaid, még nem biztos, hogy a társadalom a hülye.
2015. aug. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!