Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » S. O. S. Tetszik nektek ez a...

S. O. S. Tetszik nektek ez a felső?

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 7. 21:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
59%
Ez NewYorkeres? Olyan a stílusa... Na szerintem adhatod neki nyugodtan, bááár nem az én stílusom, nekem nem tetszik, de egy ilyen felső csak akkor ,,rajos,, ha ,,raj,, veszi fel. Biztos másképp mutatna rajta ha felvenné.
2010. márc. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem tetszik, es nekem se jutott eszembe a "rajosság":) Bár lehet van benne valami... jó szerkóval nem rossz! Sőt ha valaki tudja viselni es a stílusához tudja igazítani, akkor nagyon jó! Ezt már csak te tudhatod, mi nem ismerjük a barátnőidet!:)

20/L

2010. márc. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Hááát, nekem se jön be, nem venném fel. De ha neked tetszik, és talál a stilusodhoz, akkor vedd fel bátran :D
2010. márc. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Az aranyozás tényleg nem szép, de az anyaga, meg a szabása eszméletlen jó (:

Szerintem add oda neki, hanem tetszik, eladja.

2010. márc. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Na mi lett? Én szurkoltam, hogy tetsszen neki:)
2010. márc. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

14.29 es vagyok.

Le lettem pontozva azert,mert ,,nem mentem a tomeg utan`` es nem mondogattam,hogy ciganyos ez a felso?!

2010. márc. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
az arany nekem sem tetszik de amugy jó.
2010. márc. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!