Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudom megállapítani a...

Hogyan tudom megállapítani a ruhákról cipőkről hogy eredetiek vagy valami olcsó kínai piacról vannak?

Figyelt kérdés
2015. aug. 5. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem a piacon veszed hanem márkaboltban például.
2015. aug. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hehe hát igen ha ilyen egyszerű lenne akkor a kérdés nem is került volna kiírásra nem szoktam piacon és neten se gyakran vásárolni mégis egy csomó kamu cuccot hordok amit intersportba deichmannba és egyébb márkásnak kikiálltott "márkaboltba" megveszek drágán mégis kamu erre nemrég jöttem rá mivel intersportba vettem egy adidas cipőt (amit még muindig árulnak) utánna felléptem a gyártó hivatalos oldalára és láttam hogy minden egyezik rajt kivéve a fülén lévő címke szóval hamisított kínai piacról van aztán több mint húszezerbe fájt a cipő
2015. aug. 5. 18:26
 3/9 A kérdező kommentje:
Másik ismerősöm vett egy retro pulcsit. (Retro márkaboltban) Az első mosás után már teljesen kifakult, pedig 30 fokon lett mosva. Szóval hiába márkabolt vagy piac ugyanazt a gagyit árulják csak márkaboltban kétszer-háromszor többet fizetsz érte.
2015. aug. 5. 18:35
 4/9 anonim ***** válasza:

Attól, hogy más a nyelve, még nem biztos, hogy hamis. Sokszor kiadják ugyanazt a cipőt más színű jelzéssel pl.

A retro pedig alapból szar, annyira, hogy azt nem is kell hamisítani! Az eredeti is rossz minőség.

Onnan tudod, hogy eredeti valami, ha márkaboltban veszed, pl Adidast az Adidasban.

2015. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a válaszokat, mondjuk eléggé más irányba terelődött a téma mint az <eredeti> kérdés mivel nem az kérdeztem hol lehet beszerezni eredeti cuccokat hanem hogy miből tudod hogy eredeti. (Anyaghasználat, varrás logók minősége stb.)

Azóta már utánnajártam máshol. =) (Y)

2015. aug. 6. 05:17
 6/9 A kérdező kommentje:
2015. aug. 6. 05:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Pedig egyértelmű szerintem... Abból tudod, hogy eredeti, ha olyan helyen veszed, ahol eredetit árulnak. Ez a garancia, hogy nem vernek át.
2015. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerinted...
2015. aug. 6. 14:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Mondjuk én alapból nem vásárolok deichmanban és társaiban. Meg plázás boltokban se sűrűn. Jobban szeretem a Váci utcát és az Andrássyt itthon...
2015. aug. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!