Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Segítség! Rendeltem egy...

Segítség! Rendeltem egy bikini alsót és felsőt, viszont kicsit eltér a színük. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A felső inkább korall színű, a bugyi pedig neon rózsaszín. Esetleg a neont lehetne valahogy halványítani? Vagy ilyenkor mi a teendő? Valaki járt már így? A válaszokat előre is köszönöm.

2015. aug. 7. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Írták, hogy a színek a valóságban eltérhetnek? Mert ha igen, akkor ők sajnos védve vannak, max visszaküldheted, ha van olyan náluk, hogy ha nem vagy megelégedve, akkor x napig visszaküldheted. Esetleg ha ügyes kezed van, akkor veszel alsóhoz vagy felsőhöz passzoló színű anyagot és mondjuk varrsz rá mintát vagy valamit. (attól függ melyik rész tetszik) Még esetleg azt tudod tenni, hogy visszaküldöd azt a részt, ami nem tetszik és veszel mondjuk egy fekete felsőt vagy bugyit, hogy úgy nézzen ki, mintha direkt így akartad volna.
2015. aug. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

halvanyításra használj hypot.

De vissza lehet kuldeni, viszont olvasd el a feltételeket.

2015. aug. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mielőtt nekiesnél szétroncsolni, írj a küldőnek reklamációt!!
2015. aug. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy valahogy éreztem hogy nem ugyanaz a kettő, de a színek megnevezésénél neon rózsaszín volt írva a felsőhöz és az alsóhoz is...
2015. aug. 7. 13:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a neon meg a korall tök jól mehet egymáshoz :)

Szóval,ha amiatt van a probléma,akkor nyugodtan vedd fel! Ha nem tetszik,akkor meg küldd vissza,kérj cserét,vagy valami,de TÖNKRE NE TEDD HYPOVAL! Igaz,világosabb lesz,de nem úgy,ahogy te szeretnéd,kb. olyan lesz,mint 30 éves lenne,ugyanis a hypotól nem világosabb,hanem fakóbb lesz,ami egyértelműen a "régi" jelzőt fogja ráragasztani.

2015. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Küldd vissza, ha rendelted akkor ok nélkül is visszaküldheted 14 napon belül.
2015. aug. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vaaagy vegyél egy sima fekete alsót és egy sima fekete felsőt,és így lett két pár bikinid :) Tehát a neon bugyit hordhatod a fekete felsőrésszel és a fekete bugyit pedig a korall felsővel:)
2015. aug. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!