Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi az elsőszámú indok ami...

Mi az elsőszámú indok ami miatt szeretsz magassarkút hordani?

Figyelt kérdés

2015. aug. 7. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Ellensúlyozza az aránytalan testem. Széles vállam van, és a torzómhoz képest rövidek a lábaim. Magassarkúval viszonylag "normáisan" nézek ki.
2015. aug. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mert nőies és mivel elég alacsony vagyok (160cm) így egy kicsit emel rajtam és nagyon elegáns is tud lenni, meg persze azért is, mert a mi sulinkban elvárás, hogy min10-15cm-s tűsarkúban magabiztosan tudjál járni és elég nehéz úgy felvenni pl ballagásra, évzáróra, évnyitóra, hogy már lassan egy éve nem volt a lábadon...de már megszerettem a magassarkút, mert szinte hetente 1-2x abba kellett mennem, így mostmár nincs gondom vele
2015. aug. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

főleg akkor hordom,ha ruha van rajtam.

168cm vagyok,ezért ha egy térdig érő ruha van rajtam,akkor optikailag elég rövidek a lábaim-ezen segít a magassarkú :)

2015. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az egyetlen indokom hogy hordom, az hogy 30 centivel magasabb a barátom. A magassarkú sem sokat segít ezen a nagy különbségen, de jobb úgy valamivel.
2015. aug. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
önbizalom növelés
2015. aug. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszok :)

#2-es: milyen suliba jársz?

2015. aug. 7. 16:27
 7/9 anonim ***** válasza:

1. nagyon sok ilyen cipő irtózatosan tetszik és szerintem ad egyfajta pluszt a stílusomhoz. (plusz magabiztosabbnak érzem magam ha felveszem, de amúgy 170 centi vagyok szóval nem "szorulok rá" de mégis jobb érzés sokszor a laposnál.)

22/L

2015. aug. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Én kisebb (5-6 centis) sarkú cipőket szoktam hordani mert a 178 centimmel így is néha kinéznek, de egyébként formásabb tőle a lábam, és most hogy idézzem haverom "jogom van ki..szott szexinek lenni bárhol és bármikor"
2015. aug. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat az 5-6 centire :), kényelmes és csinos is.
2015. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!