Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Színházba jó egy ehhez hasonló...

Színházba jó egy ehhez hasonló ruha vagy túl elegáns?

Figyelt kérdés

Eddig főleg szoknya-felső vagy fekete nadrág-felső párosításokba mentem.

Van egy ilyesmi ruhám:

[link]


Különbség hogy az enyém fekete-fehér,és hosszabb.


2015. aug. 8. 17:50
 1/10 A kérdező kommentje:

Nem akarnék kilógni se,azzal hogy túl elegáns vagyok,nem szeretném hogy mindenki engem nézzen.

Mások általában elegánsak,de van aki kicsit jobban,van aki meg "átlagosabb" módon.

Nem budapesti színházba megyek.

2015. aug. 8. 17:52
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hosszban pont jó, már ha te nem teszed ki ennyire a melled benne.

Ha sokkal hosszabb, már soknak tűnhet.


Plusz egy blézert mindenképpen felvennék rá, mert túl nyitott.

2015. aug. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép és pont megfelelő! Az, hogy más nem elegáns, azzal ne törődj! Ha nagyon zavar vigyél valami kardigán szerűt amit rá tudsz venni ha kilógsz a sorból. Én simán felvenném! Színházban úgyis sötét van az előadás alatt.
2015. aug. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy melyik színház valamint reggeli vagy esti előadás.
2015. aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Esti előadásról van szó. Egyébként nagyon köszönöm a váaszokat,hasznosak voltak. :)

Anyukámat is megkérdeztem kiváncsiságból,és azt mondta,hogy túl elegáns oda,meg erre a helyre nem érdemes kiöltözni (nem egy nagy,híres színházról van szó) meg mások farmerban mennek.


Mondjuk farmerban szerintem azért nem kéne menni.

Van egyébként más ruháim is,ami szép.Azért gondoltam erre,mert ez tényleg alkalmi,és a színházon kívül nem sok helyre tudnám felvenni.Azt sem akarom,hogy az legyen hogy nem hordom,mert egyébként meg szeretem.

2015. aug. 8. 18:53
 6/10 anonim ***** válasza:
40%

elég gagyi ez a ruha

N

2015. aug. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gyönyörű ez a ruha! Én egyszer öltöztem ki kicsit jobban színházba. Az ég világon senkit nem érdekelt! Vedd fel nyugodtan!
2015. aug. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonlókban szoktam menni, semmi gond nincs vele. Szerintem az a gáz, ha valaki farmerban megy színházba.
2015. aug. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is időnként hasonlóban megyek, de többnyire csak szoknyában valami blúzzal. Szerintem ha jó kiegészítőket választasz hozzá, akkor nem túl elegáns.
2015. aug. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én rengeteget járok színházba és ha nem a budapesti nagyszínház, akkor tényleg vannak akik farmerbe mennek, de amúgy jó ez a ruha, igaz szerintem te leszel a legelegánsabb ebben, de az nem baj :D
2015. aug. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!