Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aludhatok sztreccs boxerben...

Aludhatok sztreccs boxerben lánybarátomnál, aki szüleivel él, vagy pizsama alap? 20/f

Figyelt kérdés

2015. aug. 8. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak barát? mert akkor inkább pizsama..még ha csak alulra is...mondjuk, ha a barátnőd lenne akkor is ezt mondanám.
2015. aug. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, csak barát, de nagy melegre tekintettel kérdeztem, itthon is boxerben alszom, de nem tudom h illő lenne-e ez náluk is
2015. aug. 8. 21:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. De felsőt nem kell venned, csak egy sortot/pizsamaalsót alulra, az úgy már jó.
2015. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
50%
Kizárólag piiiiiizsaaaaamaaaaa!
2015. aug. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha külön szobában alszol egyedül (és nem a nappaliban pl. a kihúzhatós kanapén:-)), akkor alhatsz akár meztelenül is, csak legyen nálad pizsama és/vagy köntös, amiben mások előtt is mutatkozhatsz.
2015. aug. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha egy saját elkülönített szobában alszol akkor igen. Ha kanapén vagy valami akkor legalább egy nadrág.
2015. aug. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én boxer+pólóban szoktam aludni és abban reggelizek is náluk, ha nincsenek otthon a szülők és házibuli van náluk pl. és mondjuk én ott alszok meg még páran, a lányok előtt sem szoktam zavarban lenni, ha egy szál gatyában látnak :D egy ágyban is szoktunk aludni reggeli merevedésnél neccesebb de akkor paplan ès oldalra fordulok XD
2016. szept. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!