Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok szeretitek hordani az...

Csajok szeretitek hordani az ugy nevezett pi*sa nadragot? Vagy ilyes fajta kihivo nadragokat, felsoket?

Figyelt kérdés
Persze igy hetkoznapokon nem mikor bulizni mentek:) kort is ha lehet

2015. aug. 10. 09:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Nem hordok olyan nadrágot, amiből kilóg a fenekem. Közönséges. Nem való emberek közé. Otthon felhúzok ilyet. Esetleg strandon. De egyébként soha.

Kihívó felső alatt mit értesz? Szeretem a testhezálló felsőket. Valamennyire a kivágottakat is. De persze nem azt a köldökig dekoltált típust :) Hasvillantósat viszont nem hordok.

2015. aug. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
nem. otthonra tartogatom a popsim, annak hogy a baratom ertekeli jobban orulok mint ha random emberek az utcan... 😝 extrem felsoket viszont hordok mert nagyon keskeny a felsotestem kerek a popsim es kiemelem vele szandekoltan ️
2015. aug. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Nem vagyok közönséges. De nagyon sok ilyet látok és elé szomorú. Aztán csodálkoznak, hogy sok a szexuális zaklatás mostanában.
2015. aug. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem tetszik, nem nőies. Ezért nem is hordanék ilyet. Többet ér egy szép nyári hosszú szoknya is...
2015. aug. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
bármikor,bárhova.
2015. aug. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Számomra elképesztő, hogy szinte minden második lány ilyenben mászkál a városban, ráadásul alkatra való tekintet nélkül. Nekem ez már a közszeméremsértés határát súrolja. Jó, tudom, a strandon is mindenki megmutatja a fenekét (mondjuk az én fürdőruha alsóm többet takar mint némelyik lány "rövidnadrágja"), de azért egy boltban vagy egy sétálóutcán én még mindig meglepődöm mikor látok egy félcsupasz hátsót.
2015. aug. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha nem hordok kihívó ruhákat. És a belem kifordul, mikor az utcán kilógó seggeket és teljes csupasz hasakat látok.
2015. aug. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6%

"nem,nem vagyok közönséges" miért lenne valaki feltétlen ez miatt közönséges?

Az aki valakit az öltözködéséről elitél,az a közönséges,mégpedig te magad.Azthiszed bónusz pontokat kapsz és jobb ember leszel?NEM.

Lehet,hogy utálod a liberálisabb felfogásu embereket,de nehogy azthidd,hogy a te konzervativ agyaddal,elérsz valamit is.

2015. aug. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18%
Nem pucéran mászkálnak az emberek az utcán,hanem lenge öltözetben,és ki mondta,azt hogy ha kivan a feneked baj?Mások felnyomják a nyakukig a melleiket talpig ruhába,ó az elegáns?Ugye?Akkor megkérdezem mi az értelme ezeknek az izléses igényes elveknek,amiket közületek egy se tudna megmagyarázni miért.A k**va azért k**va mert emberekkel b*szik pénzért,nem azért mert alulöltözött.Ha oly konzervativ vagy akkor legalább igyekezz a definiciókhoz tartani magad.
2015. aug. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]


A csajok nem de a p*csaember igen. :-)

[link]

[link]

2015. aug. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!