Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a logika ebben? Higyan...

Mi a logika ebben? Higyan változtassak eze?

Figyelt kérdés
Anya nem enged egyedül vásárolni, de ha meg megyünk vásárolni akkor meg nem enged olyan ruhát venni ami jó rám. Vagyis nagyobb ruhákat enged csak megvenni ès a nadrágból is csak a nagyobbat, de így meg el áll a csontomnál, mert, hogy úgy is ducibb leszek. :( Meg nem enged rövid nadrágot venni csak ami neki megfelel pedig nem is olyan ruhákat választok amiből mindenek kinn van. :(
2015. aug. 12. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én anyám is ilyen. Hány éves vagy? Próbáltam már elmenni egyedül, direkt megvenni ami neki nem tetszik. Addig szekál, amíg le nem veszem. Az agyamra megy ezért inkább nem hordom. Aztán meg mondja, hogy na látod, fölösleges volt, mert nem is hordom. :( Ezért utálom a ruhatáram, nem érzem magam jól bennük.
2015. aug. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
14,de sehova sem enged el főleg egyedül vagy barátokkal
2015. aug. 12. 17:49
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Egyszerűbb lenne szemtől szembe elmondani neki a problémát, hogy neked nem tetszik az a ruha, amit ő akar megvenni neked. Elvégre te hordanád. Lehet ezt normálisan is, nem hisztizve.
2015. aug. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem üljetek le és beszéljétek meg. Mondd azt neki,hogy szerinted te már nagylány vagy ahhoz,hogy egyedül öltözködj és szeretnéd kipróbálni magadat az egyedüli vásárlásban.Ha megbízik benned,ad neked egy esélyt:)! Hajrá!
2015. aug. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Èn nem hisztizek ès inkább az iritál, hogy nem lehet normális mèretű nadrágom.
2015. aug. 12. 18:13
 6/11 A kérdező kommentje:
amúgy köszönöm a gyors válaszokat, másnak a cèlemènye is èrdekel
2015. aug. 12. 18:17
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
1. Voltam. Az én anyámmal nem lehet beszélni. Próbáltam szépen, csúnyán. Egy hétig bírja, aztán elfelejti mit beszéltünk. Nagyon konok. Nem ér semmit az "üljünk le" taktika. Ő így gondolja és a véleményén nem lehet változtatni. Ha nem hagyod hogy elvegye a kedved, akkor vedd meg egyedül. De még felnőtt korodban is mondani fogja, hogy nevetségesen nézel ki, és majd ő megmondja, ne másnak kelljen... :( Igazából nem is tudom az okát, hogy miért csinálják.
2015. aug. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát valahogy nekem is így van, hogy elfelejti miket ígér...
2015. aug. 12. 20:19
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, miért jó neki, hogy úgy öltöztet mintha egy lelenc gyerek lennél. Ha vesz olyan ruhát, ami tetszik neki, de utána piszkál próbálj magabiztos maradni, és emelt fővel viselni az adott darabot, mondd meg neki, hogy neked igenis nagyon tetszik.

Amúgy vehetnétek boyfriend vagy chino fazonú nadrágokat, azok nem feszülnek annyira, mégis csinosak(főleg a chino) :)

Rövidnaci: vágd le egy nadrágod szárát :)

2015. aug. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Attól mert levágom a szárát, derékban nem lesz jó. Köszi a választ
2015. aug. 21. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!