Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a velemenyetek arrol, ha...

Mi a velemenyetek arrol, ha egy ferfi szandalt hord?

Figyelt kérdés
Nem szandal+zokni kombinacio, hanem folvesz egy rovidnadragot, egy folsovel, es egy szandalt(zokni nelkul)
2015. aug. 13. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
No problem! Mi lenne e baj? De egyébként emberfüggő. Szerintem. Valakinek jól áll, valakinek nem. :)
2015. aug. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%

Városban igénytelen prolinak nézem!!!


22/L


[link]

2015. aug. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

Én a lábujjközös papucstól vagyok rosszul. Szerintem gusztustalan ahogy mutogatják a ronda, férfias lábfejüket. Engem legalábbis irritál :D A szandállal is pont így vagyok, szerintem inkább rohadjon bele a lábuk egy sportcipőbe, minthogy szandált vegyenek...

A nőknek oké, bár nekem ott se tetszik a strandpapucs, inkább egy szép szandál.

2015. aug. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A barátom nem hord ilyet mivel szerinte is irtó ronda. Mások meg nem érdekel hogy mit hordanak, nem szoktam azt nézni.
2015. aug. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem zavar, de nem kéne hosszú főleg vastag téli zoknival, se a papucsba.
2015. aug. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem lenne vele problémám!Ha illik hozzád,hordjad nyugodtan!:)

17L

2015. aug. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kettes válaszoló által linkelt cikk siralmas. Mért kell mindenkinek divatosnak lennie? " A fiatalok jobban fogékonyak a divatra" Persze, fullcapet, meg swagyoló cuccokat hordanak, rajtuk is kissé gázos, de egy harmincas pasin kifejezetten nevetséges lenne, az átlagos, nem annyira "menő" ruhák jobbak szerintem.


Szandál? Hordjad nyugodtan, szinte minden férfi szandált hord a melegben, milyen hülye mentalitás az, hogy "inkább rohadjon bele a lába a sportcipőbe, minthogy mutogassa a ronda lábát" ?? Ki nem szarja le, hogy kinek milyen a lábfeje, komolyan. És mért kell mindig csak a külsőségeket nézni?

2015. aug. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na jó, igaza van az utolsónak, a 3. vagyok. Belegondolva tényleg, ha pasi lennék én se rohasztanám sportcipőben a lábam. Visszavonom a fikázást, HORDJON MINDENKI SZANDÁLT! :"DDD
2015. aug. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

És belinkeli a kiskegyedet! Beszarok! Ezekben a szar újságokban adnak még aztán igénytelen stílus tanácsokat.



kérdező, nem mindegy, hogy milyen szandál, mivel és kin.



[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Na meg a 300-ban ágyékkötőben és szandálban szalagáló hapsiknál nem sok férfiasabbat lehet mutatni, szóval hülye kifogás, hogy csak a nőknek illik felvenni.


A tragédia inkább az, hogy a magyar férfiak hírból sem ismerik a lábápolást, 90% azon a szinten van, hogy azt hiszi, a lábápolás kimerül abban, hogy ne legyen (nagyon) gombás a lába, úgyhogy nekik aztán tényleg jobb, ha nem mutogatják a lábfejeiket...

2015. aug. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!