Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vékony csuklóra milyen férfi...

Vékony csuklóra milyen férfi karórát ajánlotok?

Figyelt kérdés

A 44 mm-es órák brutálisan nagyok az én csuklómra és testalkatomhoz (maga a számlap, stb nagyon nagy). Mekkora és milyen modellű karórákat ajánlanátok egy vékony csuklójú, vékony testalkatú férfinek? Akár pontos modell, akár csak ötletadó kép is jöhet :)

20/F



2015. aug. 13. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Nekem is véköny a csuklóm, de a Lorus-nál tlaáltam megfelelőt - bőr szíjjal.


ilyen: [link]


Nem tudom, hogy te miylen árban gondolkodtál, szeeritnem ez egy remek váalsztás 20000-35000 ft között - pronlémám ne mvotl vele, az anyaga is remek, szinte mindig nekiverem valaminek, rendszeresen van vízben, és kis karcokon kívül semi baja, hál istennek :D.

2015. aug. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6%

[link]


Ezek tuti jók lesznek cunci!

2015. aug. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Utolsó, nagyon elmés vagy. Miért kell gúnyolódni a kérdezőn?


Milyen órára gondoltál egyébként?

Sportos/elegáns?

Fém-/bőrszíj?

Felhúzós/automata/kvarc?

Analóg/digitális/kombinált kijelzős?

Milyen árfekvés?


Seikonak, Orientnek vannak szép kisebb méretű automata órái.

Esetleg szétnézhetsz Vaterán, 60-as, 70-es évektől a 90-es évekig ilyen 30-35 mm-es órákat gyártottak, pont jó méretűek lehetnek neked. Ha nem baj, hogy naponta fel kell húzni (bár van sok automata is), és hajlandó vagy 5 évente pár ezer forintot rákölteni a tisztításukra/olajozásukra, akkor ki fog tartani egész életedben.

Nekem van egy 50 éves Certinám, egy kb 60 éves Rakétám, hétköznapokban egy 30 éves automata Seiko 5-öt használok, hiba nélkül működnek. Eleinte kell pici időt rászánni, amíg belövöd a pontosságát :) Ha érdekel ajánlok megbízható eladót.

2015. aug. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is vékony testalkatú vagyok, de nekem nem nagyon tetszenek a kis órák, pl. 40 mm-esek, ránézek, és olyan kicsinek tűnnek, meg úgy érzem, mintha nem hordanék semmit. Úgyhogy inkább Diesel órákat hordok, 52 és 57 mm, mondták már, hogy hülyén néz ki, de nem érdekel, nekem tetszik, meg jó nagy a számlapja, és jól lehet látni az időt. Igazából 40 és 50 mm között lenne nekem a legjobb szerintem félúton
2015. aug. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A nem nagy (28-30 mm körüli szélességű) szögletes órákat, és a 35 mm körüli átmérőjű kör alakúakat.
2016. júl. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!