Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek az ilyen klassziku...

Szerintetek az ilyen klasszikus, fehér atléta a nőkön vagy férfiakon áll jobban (esetleg mondhatom azt, hogy "szexisebben :D)? (képek lent)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


A képeket csak mintának tettem ki, ne ezeket vegyétek alapul.

Ti szerettek amúgy ilyet hordani? (Kort és nemet is írjatok légyszives!)



2015. aug. 13. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
nőkön jól áll, férfiaknak ha csak magában hordja igénytelen romás
2015. aug. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%

Nőn jó: melltartó nélkül, koszosan, egy sportos harcias moziszereplőn.

férfin jó, ha: ki van gyúrva a pasi, és helyes feje van


Ilyen esetben, mindkttő egyformán jó. Anyukán, meg apuhason a fehér atléta, lógós fecskével, viszont a másik véglet. Bár ilyen esetben nőn jobban áll.

n

2015. aug. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Férfiakon nekem olyan pizsamaszerű :D Kivéve ha tényleg jó a felsőteste.

Nőknél szerintem ugyanolyan mint egy sima póló. Én kifejezetten szeretem mert sokféleképpen lehet variálni. Akármihez felveheti, lehet zakóval elegánsan, lehet sportcipővel hogy sportos legyen, legyen egy szoknyához egy szép nyaklánccal stb:D

2016. jan. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 BiTOPro97 ***** válasza:
35%

Csak nőn jó topnak, férfin lúzer fillinges. - utóbbi ha csak nem számora érdektelen szuper macsó.


;) Rajtam jól álna. ;) Komoly. - sajnálom, ez van. 19/F/bi aktív, magas, sportos és férfias !

2016. aug. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
attól függ, hogy milyen a teste. egy jó alakú nőn és egy izmos, vállas férfin minden jól áll. bár hozzáteszem, ez a fehér atléta férfiaknél szerintem max csak otthonra, pizsiként elfogadható, pedig sajnos utcán is látni ilyesmiket, na úgy szörnyű. egy nő utcára is felvehet (persze csakis melltartóval), ha csak egy sima fehér top és nem kifejezetten alsótrikó hatású. szerintem itt a képeken mindkettőjükön jól áll, bár otthonra egy nőn nyilván szexisebb melltartó nélkül.
2016. dec. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Csajokon, melltartó bélkül
2017. júl. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem lányokon. Én nagyon szeretek ilyet hordani, színes bőrdzsekikkel, sportosan elegáns blézerekkel szoktam.

Férfiakon inkább sportos hatást kelt, ami tud jól kinézni, de nekem az slimfit inges pasik jobban bejönnek. :P


23L

2017. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Mivel az atléta férfi ruhanemü a női megfelelője a kombiné így egyértelmű hogy férfin kell hogy legyen mert kombiné férfin legalább annyira vicces mint atléta nőn.
2018. aug. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!