Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Előfordul hogy egy turkálóban...

Előfordul hogy egy turkálóban van márkásabb divatos cucc?

Figyelt kérdés
Pl; Converse dorkó, vagy Amisu vagy Fishbone márkás cucc..
2010. márc. 9. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, nekem anyukám talált Levis, Adidas, Fishbone, Marks & Spencer cuccokat is, sőt Nike és Gucci is volt már nála. Azt tudni kell, hogy ezek nagy része nem kerül be az üzletekbe, illetve nagyon gyorsan ki is kerül.
2010. márc. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem olyan h&m es cuccaim vannak turiból,hogy még az árcédula is rajta volt,mikor vettem,senkin nem volt!Úgy tudom,hogy miután új cuccok jönne a boltba,a "régiek" outletbe mennek,és onnan mennek a turiba!Így vannak márkás új cuccok is!
2010. márc. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, én is sok márkás, sőt, címkés cuccot találtam már turiban. :)
2010. márc. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

csak fishbone cuccokat vettem régen a turkálóban..szerintem sokkal több a márkás,mint a noname!

nekem szinte csak márkás cuccaim vannak,de egytől egyig mind turkálós,csak nem látszik rajta! :)))

ezért jó a turi! :D

2010. márc. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ÉN is a turiból töltöm fel a ruhatáramat és senki nem mondaná meg, hogy onnét van. George, Dorotthy perkins, mark spenser, next stb. Sokszor akad a horogra, s van amelyik tényleg teljesen új, de van, amelyik már hordott. Jó vadászatot :)
2010. márc. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én Romániából vagyok, de nálunk a turkálókban rengeteg márkás cuccot lehet kapni. Csak szemfülesnek kell lenni :P
2010. márc. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Amisunál és fishbonenál még ezerszer nagyobb márkák is vannak. Nekem pl van turis dkny és moschino cheap and chic cuccom is turiból. converse pedig szokott lenni, csak hát kérdés, hogy pont a méretedben van-e. Nekem 2 converse tornacipőm van turiból, az egyik limitált kiadású :D

De pl stop shop, zara, h&m cuccok rendszeresen szoktak lenni az angol turikban.

2010. márc. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én tegnap vettem egy converse csukát. semmi hibája nem volt, csak ki kellett mosnom ! 800 forint volt. vett anyukám is már nike gatyát, meg múltkor láttam d&g-s pólót. úgyhogy vannak márkásak. meg igen a mar&spenceres cuccok vannak még meg dorothy perkins felsők. mind jó minőségű, tovább bírja mint egy kínai felső-gatya-fehérnemű.

19/L

2010. márc. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én már találtam egy rakat márkás cuccot: Tally Weijl, Ed Hardy, rengeteg Espirit, Mayo Chix, Nike, Puma, Benetton, Amisu, Fishbone..

Németből hozzák a ruhákat, és ott ezek elég felkapott márkák.

2010. márc. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A mayo chix az magyar márka, nem hozhatták németből :P
2010. márc. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!