Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék nőiesebben öltözködn...

Szeretnék nőiesebben öltözködni, de bizonytalan vagyok, hogyan küzdjem le?

Figyelt kérdés
Régebben inkább fiúsan öltöztem, az volt a lényeg, hogy minél többet takarjon, csak sima pólókat hordtam, meg laza pulcsikat kapucnival, farmert és tornacipőt. Azóta már kicsit alakult a stílusom és most ott tartok, hogy úgy érzem, hogy szívesebben lennék nőiesebb darabokban. Már van is egy-két dolgom: szoknyák, csinos blúzok, csipkés felsők, beszereztem egy-két szolidabb rúzst alkalomra stb. A probléma az, hogy nincs sok önbizalmam és duci is vagyok. Szóval sokszor úgy érzem, hogyha valaki rámnéz, akkor tuti azon gondolkozik, hogy hogy vehetek fel bármi ilyesmit, meg hogy undorító vagyok. Tudom, hogy magamnak kell, hogy tetsszek, de ez kb sosem valósul meg, akármit viselek. Úgy érzem, hogy inkább visszarohannék és felvennék valamit, ami teljesen eltakarja az alakomat. Mit tudok ezzel tenni? Kényszerítsem magam, vagy azzal csak az ellenkező hatást érem el? Esetleg milyen ruhadarabok lehetnek, amiket felvehetnék és fokozatosan hozzászokhatnék velük a 'merészebb' darabokhoz? (Nem miniszoknyára meg crop topra gondolok, hanem csak olyan ruhákra, amik kicsit testhez simulóbbak) 20/L
2015. aug. 15. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy tulsulyos no sokkal jobban nez ki,ha noies,csinos,izleses ruhakban jar. Ha meglatok egy kover not szep magassarkuban, maxiszoknyaban,egy csinos toppal, igenyesen kisminkelve,szep frizuraval,nem az fog eszembe jutni,hogy 'hogy mer igy feloltozni',hanem az,hogy 'fu,de csini'. Ha ugyanez a lany zsakban jon velem szembe,akkor sokkal jobban megnezem,es azon gondolkodom,hogy miert nem probalja meg kihozni magabol a legtobbet?

En ugyan vekony vagyok,de nekem is vannak olyan szepseghibaim amiket szegyellek,es igyekszem takargatni. Szerintem ez a nok donto tobbsegere jellemzo. De ez sosem jo hozzaallas. Nem a rosszat kell takargatni,hanem az elonyoset kiemelni. Ma mar a szepsegideal sem olyan egyseges,annyi felekepp lehet gyonyoru az ember :)

Javasolni nem tudok mit,ez fejben dol el. Igyekezz a pozitiv impulzusokra figyelni, es eddzd az onkeped. Sok sikert:)

2015. aug. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálkozz nyugodtan a nőiesebb darabokkal!Vegyél elegáns ruhákat,öltözz színesen,használj kiegészítőket(pl. láncot,karkötőt,napszemüveget,kendőket)!Ne foglalkozz másokkal,legyen önbizalmad! (:


Hajrá!

2015. aug. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
50%
Szia! Nekem személy szerint tetszenek a duci nők akik egy magassarkút vesznek fel és nagyon csinik... A bnőm is ilyen hölgy... Duci de nagyon csinos és amiért így öltözködik nagyon jól néz ki! Szal hajrá! :)
2015. aug. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nem opció, hogy lefogysz? Sokkal jobban állna minden, és több önbizalmad is lenne, gondolom.
2015. aug. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Utolsó, nem, nem opció, mivel már így is egészségesen eszem és mozgok. Szeretném, ha akkor is elfogadnám magamat, ha nem nézek ki úgy, mint egy modell, mivel genetikailag sem tudok olyan lenni, másrészt meg inkább vagyok pár kilóval több egészségesen, mint hogy éheztessem magam vagy hánytassam magam.
2015. aug. 18. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!