Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvehetem ezt a mai randira?

Felvehetem ezt a mai randira?

Figyelt kérdés

Vettem egy (számomra) nagyon szép magassarkút, ami ilyen fűzős.

Próbáltam képet keresni, ehhez hasonló: [link] ennél picivel nőiesebb meg szebb, csak a fazonja ilyesmi.

A lényeg, hogy a szára eláll a lábszáramtól, így kicsitúgy néz ki, mintha nagy lenne, pedig nem az.

Hosszú gatyával nagyon szexi, sőt, kifejezetten jól áll.

Röviddel viszont nem tudom. Nekem furcsa, de A családom szerint szép. Szerintetek az ilyet fel lehet venni rövidnadrággal? Mert ilyen melegbe nem akarok hosszúba menni. :D Ugyanakkor meg nagyon szép a cipő...vagy egyáltalán randira hanyagoljam? Bocsánat, annyira izgulok, mert nagyon tetszik a srác.


2015. aug. 17. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nyáron kicsit viccesen hat egy ilyen magasszárú cipő, ha csak nem szakadó esőben vagy késő este találkoztok, de akkor meg már a hosszúnadágot is felveheted.
2015. aug. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fel, bár a srácok nagy része nem szereti a magassarkút, főleg az ilyet nem. Legalábbis, nekem anno hárman mondták ezt, meg valamilyen szinten jogos is, akkor hiszek nekik. :D :)
2015. aug. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát igazából ma szakadt...nem ezt vettem fel de akkor lehet holnap egy hosszú nadrággal felveszem.

Tudom, de ez a srác pont, hogy ezt szereti, szóval megpróbálom.:)

2015. aug. 17. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!