Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 11-13 éves fiúk, lányok ti...

11-13 éves fiúk, lányok ti hogyan öltözködtök a suliba, milyen a stílusok?

Figyelt kérdés

én:farmer nadrág,mintás póló,hűvösebb időben pulcsi vagy kockás ing,jelenesetben Nike cipő

kiegészítő :szilikon vagy más fajta karkötő


nemet és kort is írjatok!


11/L



2015. aug. 18. 10:15
1 2
 1/15 anonim válasza:

Én is így farmer vagy(néha szoknya),mintás póló vagy blúz,farmer ing vagy kockás ing


Cipő:nike roshe run,supra fekete bőr,converse fekete,adidas sportcipő (tesire)


13/l

2015. aug. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. aug. 18. 10:21
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia! Én általában így:

szürke/világoskék csőfarmer, mintás/feliratos póló (az a lényeg, hogy színes legyen), színes mintás ingek,

converse.

Kiegészítőnek: színes szilikon karkötők, pici gömb fülbevaló, meg mindenféle színes, jópofa karkötő :D

13/l

2015. aug. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia:)

Szürke, fekete, vagy piros kockás farmer, bandás pólók, kockás ingek, bakancs vagy tornacipő, bőr dzseki stp...Imádom a csíkos, kockás, fekete cuccokat :3 meg ha ez számít akkor kontaktlencse, bár ha olyan kedvem van akkor szemüveg:)

12\l

2015. aug. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszönöm fiúk is írjanak
2015. aug. 18. 13:23
 6/15 anonim ***** válasza:

Általában leggings és valamilyen hosszab vagy bő póló / (cső)farmer szűkebb pólóval + sportcipő. Színekben változó.

Évnyitó/évzáró/ünnepek: vagy egyberuha, vagy fekete combközépig/térdig érő szoknya + fehér felső .

Tesi órán : sima fekete cicagatya, fehér póló + futócipő.

Kiegészítő: sok fajta karkötőt szoktam hordani. nyakláncot ritkán, néha ezüst gyűrű. a karórákat is szeretem. 13/L

2015. aug. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köaszi
2015. aug. 19. 09:07
 8/15 anonim válasza:

Póló:Sima,vagy mintás,néha feldobok rá egy kockás inget

Nadrág:Csőgatya

Cipő:Vászoncipő

De ezeket mind a férfi részlegen veszem:D

14/l

2015. aug. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszi
2015. aug. 20. 09:34
 10/15 anonim ***** válasza:

Huhh én eléggé "más" vagyok mint a többi 14 év alatti. :D

Kockásing, imádom. Emellé kaktuszos top (3 kaktusz egymás mellett, találó felirattal) és egy sima farmer fekete Vans cipővel.

Szoktam gyűrűket is hordani (imádom őket). És én legtöbbször a Pull&Bear-nél vásárolok. :)

2015. aug. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!