Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mondanátok nekem 1-2 olyan...

Mondanátok nekem 1-2 olyan magyar oldalt, ahonnan leutánozhatom a sztarok öltözködését? Többi lent.

Figyelt kérdés
...ahol mutatnak olyasmi cuccokat,amiket pl Taylor Momsen,Miley Cyrus meg egyeb hiresseg hord?Konkretan egy olyan oldalt,ahol megmutatja hogy hogyan utanozd le a kedvenceid stilusat olyan ruhakkal,amiket te is be tudsz szerezni M.O.-n.Találtam ilyeneket angolul,de mind olyan cuccokkal amiket itt nem talalnek,mert olyan markak itt nincsenek forgalomban.Segitenetek kerlek!!
2010. márc. 9. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

[link]


ezt találtam

2010. márc. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél női magazinokat. Pl. Glamourt vagy Joyt, mert azokban a sztárok szettjeihez hasonló cuccokat szednek össze, méghozzá márkanevekkel. (Ált. ilyen üzletekből: Mango, Tally Weijl, Zara, Replay, Levi's, de van hogy drágábbak...)
2010. márc. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem is kapsz olyan ruhákat soha, rendeld meg külföldről ha utánozhatnékod van. Ott az ebay, van minden ami kellhet. Nem is drága.
2010. márc. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Miley Cyrus ruháihoz hasonlókat a H&M-ben tudsz vásárolni,mert ott van a legtöbb olyan cucc. Am ő is ott vásárol ->

[link]

menj el a H&M-be és meglátod.. én is ott vásárolok.

Rem. segítettem !

2010. márc. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Miért akarsz másokat utánozni, amikor lehetnél önmagad is?
2010. márc. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!