Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is okés, hogy...

Szerintetek is okés, hogy heteroszexuális férfiként hosszúszárú, lapossarkú bőr csizmáim is vannak?

Figyelt kérdés

Unisex jellegű, díszítés és cst-mentesek, nem hegyes-orrúak.

Utcára (tescoba, plázáka stb.) hogyan hordjam?

Szűk farmer és arra rá vagy bővebb gatyó és az alá, elrejtve?



#unisexcsizma
2015. aug. 24. 09:05
 1/4 A kérdező kommentje:

csat-mentesek helyesen, tehát mindenféle DÍZSÍTÉS nélküliek.

Egy férfi miért nem jelenhetne meg így, ha nem olyan feltűnő, akkor miért "homoznának"?

2015. aug. 24. 09:08
 2/4 Bob the builder válasza:

Én nem vennék, de ez én vagyok.

A szűk farmer és arra csizma, hááááááát kérdéses.

2015. aug. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi gond ezzel ha normális nadrággal veszi fel valaki, nem valami tapadós gatyával. Az alapból mindennel férfiatlan.
2015. aug. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak hosszú csizmáim, ilyen elegáns szűkített szárú fekete/sötétbarna változatban. Én vékonyított farmerrel szoktam hordani, betűrve. A farmer felül tapad, térd alatt inkább csak olyan vékonyított, de nem is tudnám a csizma szárát elrejteni, mert nem bő szárú.


A hosszú fekete szűk szárú csizma + szűkített fekete/sötét farmer betűrve nagyon jól néznek ki együtt. Inkább vagány szerintem, mintsem valami mást sugallna. Attól még, hogy ma már szinte csak nőkön látni hosszú csizmát, egy férfin is állhat jól. És eredetileg ez ugye férfiviselet volt...


Kicsit fura amúgy, hogy pont ilyenkor tetted fel a kérdést, amikor megint jön a hőség. :D Ilyenkor nekem eszemben sincs hordani, de ősszel/télen nemcsak hogy jól néz ki, de nagyon praktikus is. Esős időben nem lesz olyan a gatyám szára /a felverődő víz-sár nem a gatyám szárát koszolja össze, hanem a csizma szárát/, bokáig érő hóban pedig egyértelmű, hogy melyik a jobb választás.

2015. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!