Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sulikezdés kopott ruhatárral?

Sulikezdés kopott ruhatárral?

Figyelt kérdés

A ruhatáram elég erősen frissítésre szorul.Ami nem probléma,hisz mindenki leszokta időközönként cserélni. A probléma ott kezdődik,hogy a suli kezdésig már nem lesz lehetőségem vásárolni. :(

Van 3 darab normális felsőm,2 darab kopott mintájú,és 2 darab olyan szinten elnyúlott,hogy alig lehet hordani. Mind a 7 felsőt hordtam tavaly is,szóval semmi új. Van 3 darab nadrágom,ebből az egyik teljesen világos,valamint a hosszúság miatt +1 számmal nagyobbat kellettem vennem,mint amgy jó rám,szóval elég nevetségesen nagy is.Ebből kifolyólag 1 nap alatt koszos lesz,ha pedig nem lenne mégsem az,akkor 1 nap hordás után úgy kinyúlik,hogy a következő mosásig nem tudom felvenni,mert a +1 méreten kívül még +1 méretet nyúlik a használattól.Koleszos vagyok,szóval a gyakori mosás sajna nem opció.

Sajnos semmi őszi-tavaszi kabátom sincsen,pontosabban van 2 kabátom,de mindkettő a hűvösebb időre való. Szóval amit ilyenkor hordani szokás farmerkabát/vékony (mű)bőrkabát sincs. Van belebújós felsőm,ami elég sportos típusú,szóval nem vehetem mindenhez fel :( Van mégegy felsőm,az cipzáros,de az is szürke,szóval azt is csak a sportos dolgokhoz megy,én pedig alapból az esős időt leszámítva általában csinosabban öltözöm.

Nyári felsőim vannak,de 23 fokban azért már nem vehetem fel,meg ott van az a probléma is,hogy mit veszek rá?

Esetleg valakinek valami tippje van,hogy hogyan öltözzek,amíg nincsenek új ruháim??

Sajnos idén pont nem az első tanítási nap lesz az évzáró,pedig az az 1 nap ünneplőben is sokat segített volna :(


2015. aug. 24. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én is ugyanebben a helyzetben vagyok mint te. Van 4 nadrágom, abból 3 kopott és 1 új. Van 1 új pulcsim, 1 kardigán ami ki van nyúlva. 1 ing ami szintén ki van nyúlva meg fakulva, és egyszinű polóim, amit megfogott a hónajstift. De szerencsére csak belűről olyan. És most nem telik új ruhákra. Egyébként ha van eá módod, menj be a hádába... De ha nincs más akkor nem halsz bele ha pár napig ugyanabba mész a suliba. Van amikor én is ugyanabba megyek mert nem tudom lecserélni...
2015. aug. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jó kérdés! Anyukádtól, vagy barátnőktől nem tudsz 1-1 darabot kölcsön kérni? Annyi pénzed sincs, hogy turiban szétnézz, esetleg vegyél egy szoknyát?


Egyébként kuka vagy, hogy megvetted az 1 számmal nagyobb nadrágot, még mindig inkább hordtam volna halászgatyaként, minthogy bazi nagy legyen - csak úgy mondom.

Nincs a családban varrógép? Vagy akár kézzel is beljebb tudod varrni a nadrág oldalát, derekát 1-2 centivel.


Van pl. a facebook-on is olyan oldal, hogy "ingyen elvihető". Vagy szivesseg.net. Próbálj meg keresgélni, hátha tudsz szerezni valamit.


Több ötletem sajnos nincs. :-/

2015. aug. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) Sajnos úgy látszik nem voltam egyértelmű,de nekem sajnos lehetőségem nincsen vásárolni,nem pénzem :( Vagyis pénzem sincs túl sok,de azért 3 darab felsőt tudnék magamnak venni. Ahol élek,ott még élelmiszer bolt sincsen. Anyukám 1-2 mérettel nagyobbat hord mint én,és teljesen más a stílusunk. Egy mintás pólója van,amiért minden pénzt megadnék,de a kedvenc darabja,mindenhova abba megy,így nem is adná oda.A másik pedig,hogy egyszerre vettük,ugyan abból a típusból,csak más szín-más minta,és az övé egy mérettel nagyobb az enyémnél,az enyém is még egy picit nagy rám.
2015. aug. 24. 12:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor rendelj netről, vannak oldalak, ahol nem is drága. Nézz utána!

Amíg megérkeznek, addig kihúzod a mostani ruháiddal.

2015. aug. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De ha nem a pénz a gond akkor nem értem miért nem mész a közeli városba és vásárolsz? Akár bicajjal is el lehet tekerni bárhova, sulikezdésre lenne ruhád.
2015. aug. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak facebookon is ruhás csoportok, ott szokás postázni is. Írj privit, megírom a csoportok nevét :)
2015. aug. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!