Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a kedvenc ruha összeállítás...

Mi a kedvenc ruha összeállításotok? (képet is küldhetsz) A lentiről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]
2015. aug. 24. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
A lentiből csak a farmering tetszik. Szerintem az a bakancs katasztrófa :( De a farmeringet sem ehhez a piros-fekete összeállításhoz hordanám :)
2015. aug. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Kedvenc összeállításom:(kettő van:D)

Szürke csőfarmer+bordó tornacipő+Fekete póló+kockás ing.

A másik:Sötét bokacsizma ami ilyen bakancs szerű:D nem tudom milyen az anyaga, de nem bőr.Ehez fekete nylon harisnya, fekete szoknya és fekete top:) Van amikor ilyen darkos kedvemben vagyok, na:D a tiéd nem jön be, egyedül a naci:)

12l

2015. aug. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem csak az ing tetszik ebből. Amúgy szerintem nem is illenek össze ezek a cuccok.


Kedvenc:

Fekete bakancs, fekete skinny farmer, egy fekete feliratos felső, hosszú kötött kardigán, felé fekete bőrdzseki, hozzá bőr vintage hátizsák.

2015. aug. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

nekem is csak az ing tetszik


kedvenc:farmer, póló,kockás ing (sötétkék,szürke, fekete) karkötő

2015. aug. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!