Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudok venni fekete...

Honnan tudok venni fekete farmer ami a két térdénél ki van vágva?

Figyelt kérdés

[link] Ilyesmire gondoltam.

Ne irjatok hogy H&M stb. mert nagyobb meret kell, es az amugyis draga :/


2015. aug. 25. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél kínaiban és vágd ki.
2015. aug. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne mondd hogy nem tudod kivágni bármelyik farmered ilyenre. Mert ezt még koptatni sem kell, csak vágni és kész is.

Mondjuk ha nagyobb méret vagy akkor nem lesz túl előnyös... ez vékony szép lábakon néz ki jól, felhívja a figyelmet rá. Ha kövér vagy és felhívod a figyelmet erre az nem valami ízléses.

2015. aug. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát a H&M -ben(a boltok közül ez még az olcsóbb ,mint pl. a Pull&Bear,Beshka...) lehet kapni ilyen nadrágot , de ha kis összegért szeretnél ,nézd meg a kínaiban ,hogy van e sima fekete nadrág azt vágd ki ,vagy használt ruha üzletben is biztos találsz! :)
2015. aug. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

New Yorker? Ott vannak nagyobb méretek is, bár nem tudom mekkorára gondolsz.

Amúgy nem rosszból írom, de szét fog feszülni, én xxs nadrágokat hordok csak, ebből direkt xs-et vettem, és szétment ott, pedig kiadtam pénzt, én marha.

Ha olcsóbb megoldást szeretnél, tényleg kínai, és megoldod magadnak.

2015. aug. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!