Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hervisben vásárolt Adidas...

Hervisben vásárolt Adidas cipőn anyagában kezdett el szakadni a bőr (semmilyen komolyabb behatás nem érte rendeltetésszerűen használtam) megéri visszavinni vagy nem érdemes mert úgyis csak elküldenek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
sztem megérheti, most bukni nem bukhatsz rajta, vagyis nem tudom mennyire van messze tőled a hervis, de ha van szabadidőd sztem nézz el, egy próbát megér
2010. márc. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
menjél, vissza kell hogy adják! am. Hervisbe nem érdemes cipőt venni meg semmit mert sok ott a HAMISÍTVÁNY! nem azt kell nézni, hogy nike v. adidas stb. hanem meg kell fogni az anyagát és az illesztéseket varrásokat stb. és úgy el lehet dönteni. nekem volt egy goodyear adidas cipőm, bírta 3 évig amit a Humanicba vettem( 26k) viszont láttam a Hervisbe 10k-ért :D és teljesen úgy volt megcsinálva mint az eredeti de az anyaga, abszolút más volt. ha már keservesen megdolgozik az ember a pénzéért akkor ne költse bóvlira! szerintem 16/F
2010. ápr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!