Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik táska tetszik jobban?...

Melyik táska tetszik jobban? (képpel)

Figyelt kérdés

Illetve melyik lenne praktikusabb suliba, meg azon kívüli programokra is?


Ez: [link]

Vagy ez: [link]


A Mango-s fekete azért tetszik, mert nagyon egyszerű, letisztult. Hasznát venném akkor is, amikor csak sétálni megyünk, beülnénk valahová, vagy egyéb programokra, mert viszonylag kicsi.(nem igazán szeretem az oldaltáskákat) Na és igen, itt kezdődik a probléma: nem-e TÚL kicsi? Először jónak láttam beruházni egy kicsit drágább táskára, mert bár műbőr, szerintem elég tartós. Most viszont egyre inkább elbizonytalanodom.


A H&M-es viszont nagyobb, és olcsóbb is, csak nemigazán tudok vele városban sétálgatni, ahhoz már túl nagy. (amúgy fekete, vagy barna?)



Nektek mi a véleményetek? Vagy egyáltalán megfelelnek ezek sulis táskának is? Vagy vegyek kettőt, egy szabadidőset meg egy sulisat? 15/L



2015. aug. 27. 14:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első tetszik, én azt venném meg.
2015. aug. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az első tetszik, vedd figyelembe, hogy te milyen ruhákat hordassz. Ha elegánsabb vagy, akkor az első, de ha kicsit lazább, akkor inkább a második.

A fekete több mindenhez megy mint a barna. Amúgy a táskát legtöbbször a cipőhöz szokták egyeztetni, szóval, ha sok fekete cipőd van, akkor a fekete színnel nem foghatsz mellé.

2015. aug. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Igen, én is úgy gondoltam, hogy inkább az első, viszont nem túl kicsi?

2015. aug. 27. 15:01
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az első tetszik, de suliba semmiképpen nem hordanám.
2015. aug. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha iskolába is kell akkor nem árt, ha egy A4-es füzet is belefér. Magaddal is vihetnél egyet, amikor vásárolsz, és belepróbálhatod, de sokmindentől függ.

pl: hogy te viszed-e suliba a kaját, vagy menzán eszel,

van-e iskolaszekrényed, ahol a könyveket hagyhatod, vagy mindet hazaviszed, stb..

2015. aug. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Miért nem hordanád? :)

Egyébként nektek milyen sulitáskátok van? (tudom, hogy ezt egy újabb kérdésként kellene fel tennem, de....)

2015. aug. 27. 15:11
 7/17 A kérdező kommentje:
A méretei szerint az elsőbe pont hogy beleférne az A4-es méretű füzet.
2015. aug. 27. 15:13
 8/17 anonim válasza:
100%
nekem a másodiik tetszik... abban több zseb van és nekem jobban tetszik a barna szín, suliba nem ajánlatos mert azért nem annyira strapabíró....Szerintem nem baj ha nagy, mivel innit akár ha meleged van akkor a pulcsit is bele tudod rakni.... én jobban szeretem a nagyobb táskákat, de izlések és pofonok... :)
2015. aug. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem venném fel suliba, mert rengeteg könyvem van plusz a torna cucc... meg szerintem ezt se arra tervezték, hogy suliba hordják :/

de te tudod :D

2015. aug. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem a mango-s tetszik, az egyszerű cuccokat szeretem. én is hasonló táskával járok iskolába. nekem van oldalt átvetős táskám is, mert a csinosabb ruháimhoz nem illene a hátizsák. ha a h&m-eset választod, szerintem a fekete jobb, de függ a ruháid színétől is.
2015. aug. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!