Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért olyan drágák a replika...

Miért olyan drágák a replika táskák?

Figyelt kérdés
pl:lv , gucci, burberry több mint 50e
2010. márc. 10. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Én tudok olcsóbban:D
2010. márc. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sokat járok amerikába,wasington,miami.Ott a nike,adidas,stb nem márka,iilyen boltok nincsenek,csak outlettbe kapsz. Ott gucci,armani,versace stb az olyan márka mint náunk a nike. Ott a gazdag emberek nem is mennek boltba,hanem a ruhakészítő megy házhoz.Itt nem kapsz se eredeti guccit,se armanit stb. És aki ennyiért árul itt ilyen dolgokat csak azért teheti meg mert hülyének nézi a magyart. Miamiba egy legujabb nike air max 30 dollár,itt mennyi 30.000.Azért adják itt ennyiért,és sajnos a hamisitás annyira beindult,ha nem látsz belőle eredetit nem tudod megállapítani. Egy eredeti gucci az életed végéig hibátlan állapótú mmarad de itt ilyen nincs. Ne dőlj be.
2010. márc. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1 válaszolónak: Hol???????
2010. márc. 11. 09:49
 4/5 anonim válasza:

Szia,


Több féle replica táska van. A legjobb minőségű az eredeti anyagból és kiegészítőkből készült, azok általában valóban 50e körül mozognak, viszont tartósak is. Én a táskafutánál vettem a feleségemnek ilyet és a mai napig tökéletes. Itt az oldal címe: www.taskafutar.unas.hu csak ajánlani tudom.

2010. okt. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2010. nov. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!