Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Janoski cipőből melyik a jobb?

Janoski cipőből melyik a jobb?

Figyelt kérdés
a klasszikus skate-es, vagy az, aminek ilyen futócipőszerű talpazata van...?

2015. aug. 27. 20:46
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]

-ezt a színkombót már láttam üzletekben, és egész jó


[link]

-ilyet szinte biztos nem találok


[link]

-ez az a könnyített talpazatú/futócipőszerű


[link]

-ez is nagyon tetszik, a talpa/oldalrész nagyon jó, hogy nem fehér, nem koszolódik olyan hamar

2015. aug. 27. 20:54
 2/6 anonim ***** válasza:
Hááát én a 3.-at venném, de ha igazán jót akarsz, akkor egy Air Maxot vegyél ! :D
2015. aug. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nebass* :D végigolvastam az összes ilyen janoskis cipőskérdést, mibe, hogy oda is te írtad/ajánlottad az ermekszeket? :DDD


-na, de komolyan, minden második tagnak airmax cipője van, mondjuk ez is a top3-ba tartozik :), de talán mégsem annyira tucat!

2015. aug. 28. 00:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Én (előbb) inkább a Janoski Max-et venném, az állítólag nagyon jó, akinek van, az nagyon dicséri. Utcára szerintem (is) az a kényelmesebb. Az Air Max meg Air Max, értse ezt mindenki jól :D A sima Janoski (utóbb venném XD) sem rossz, bár ez inkább a klasszikus vonalat képviseli. Eleinte nem is értettem, hogy lehet ez a kettő ugyanannak a lépőnek a kétféle változata...
2015. aug. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a janoski cipő max változata nem nagyon hiszem hogy gördeszkázásra lenne kitalálva, viszont biztos kényelmesebb, hátránya kb annyi lehet hogy kevésbé tartós
2015. aug. 31. 23:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert nem írtad, hogy deszkázásra vagy utcára vennéd-e fel :D Deszkára szerintem is a "rendes" János való, a másik, tehát a Max már "átszellemült" utcai cipővé. Ha utcára vennéd, akkor mindkettő jó, itt az egyéni stílus dönthet a kettő között.
2015. szept. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!