Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kisebbre lehet varratni egy...

Kisebbre lehet varratni egy kabátot?

Figyelt kérdés

Tavaly télen vettem a promodba egy szövetkabátot. Pont jó volt méretben, es nagyon keves ilyen ruha van ami igy rám illik. Amikor hazahoztam apukámnak termeszetesen mas volt a véleménye. (Ő mindig egy merettel nagyobb ruhában szeret járni, mert nem szereti hogyha vmi kicsit is testhezálló..) Mondta h ez kicsi rám és h csereltessuk ki nagyobbra. Sokáig győzködött és a vita elkerülése miatt is belementem h vigyük visza. Kicsereltettük egy nagyobbra, gyorsan az üzletben belebujtam es akkor csak pólóra vettem fel de gondoltam pulcsiban nem lesz ilyen nagy. 2 héttel később vettem fel először, ravettem a pulcsira de igy nagy volt sajnos. Úgy nézek ki benne mint aki az anyukája kabátját vette volna fel. Túl nő az ujjánál, nagy a dereka, abszolút nincs benne alakom (nem ugy mint a kisebb méretben). Eddig ketszer volt rajtam (2-3 óráig összesen) mert nem érzem benne jól magam.

Ahhoz h ne hordjam elég drága kabát volt.

Ha elviszem varrónóhöz ő tud bevenni belőle. Az a baj h eleg sok helyen kéne. Es ami a legrosszabb h az ujjának is mert túl nagy az resz ahol az ujja kezdődik. Egy ilyen átalakítás mennyibe kerülne? Zsebpénzből kellene fizetnem mert apa tuti nem adna arra penzt h kisebb legyen a kabát, de így meg semmi értelme mert nem hordom.

Ha nem tudom, vagy nagyon drága lenne megcsináltatni akkor szerintem eladom majd es veszek egy másik kabátot. Csak nagyon tetszik ez fajta és tuti nem lesz ugyanilyen az idei téli kollekcióban.:(

Szerintetek mit csinaljak a kabattal?

18L



2015. aug. 28. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Mammutban a varroda árlistáján én láttam ilyen opciót, de már nem emlékszem milyen összeg volt. Néhány ezer forint talán.
2015. aug. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, megoldható. Hogy mennyibe fáj, az erősen függ attól, mennyi munka van vele, és hogy milyen minőségű munkát vársz el. Viszonyítási alapot árra sajnos nem tudok, mivel én még csak öltönyt kicsinyíttettem.
2015. aug. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!