Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hányas méretű Vans cipőt...

Hányas méretű Vans cipőt rendeljek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az online shopban abból a cipőből amit én szeretnék csak 38,5 és 40,5 méret az ami megközelíti az én lábam méretét, mert az én lában 39 és 40 között van. Melyik méretben rendeljem meg?

2015. aug. 29. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat ez nagyon pont a ketto kozott van. En is rendeltem ma igy egy cipot. Altalaban 38as a labam, de csak 39es volt. Hatha nem olyan nagy,mert a ket meret kozott csak fel centi kulonbseg van. Javaslom, hogy nezz azon az oldalon egy merettablazatot.
2015. aug. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Es ha megsem lenne jo a meret visszakuldheted vagy el is adhatod.
2015. aug. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a 40,5 rendelném.

A vans cipők kisebbek az átlagnál. Vettem már boltban is és rendeltem is!

Nekem 36-36,5 lábam van, 37es kell belőle, és az pont tökéletes.

Nagyon törné a lábadat a 38,5 és szorítana is, nem kényelmes.

Ha meg véletlen nagy lenne a 40,5 egy talpbetéttel még tudod orvosolni!

2015. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyobbat.
2015. aug. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szerintem is a nagyobb lenne a jobb. Bár hallottam olyanról hogy meleg vízben áztatjuk a cipőt akkor "kinyúlik", de szerintem ez hülyeség. Most fél centi ide vagy oda :D
2015. aug. 29. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!