Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan alakítsam ki én is a...

Hogyan alakítsam ki én is a stílusom?

Figyelt kérdés
Van egy 21 éves barátnőm, imádom a stílusát!!! Én ha elmegyek vásárolni, legtöbbször alapdarabokat veszek (egyszínű felsőket). Hogyan tudnék ezen változtatni? Ha meglátok egy felsőt a boltban, azt mondom rá hogy jó jó de nem veszem meg mert annyira nem fog meg. Viszont ha látom a csajszin, hogy milyen kombóval veszi fel, úgy már nagyon tetszik.

2015. aug. 30. 12:10
 1/2 anonim válasza:
Hát nemiiss tudom szerintem aszt êerezni kell, am az egyszínű pólók is nézhetnek ki jól :) ha olyan ruhákat veszel fel hozzá, pl most nagy divat a szinek kombinálása, mondjuk szürke felső zöld nadrág, vagy fehér fekete, piros fekete, szóval érted, meg ha rákeresel a neten akkor biztos találsz valamit ami neked tetszik :)
2015. aug. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha magadtól nem vennél meg olyasmit ami tetszik,akkor hívd el ezt a barátnődet,hogy segítsen kicsit gatyába rázni,"felöltöztetni":D Szerintem szívesen segítene egy ilyen feladatban bármelyik nő:)

Ha esetleg nem vagytok annyira jóban akkor meg úgy próbálj fel ruhákat,hogy létrehozol egy outfit-et. Tehát ne csak a pólót próbáld fel,hanem nézz hozzá hasonló nadrágot ami illene hozzá és neked már van és próbáld fel azzal. Néha az összkép rengeteget tud segíteni,hidd el:)

2015. aug. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!