Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Beöltözős buliba rocker-metálo...

Beöltözős buliba rocker-metálos csajszinak akarok öltözni. Mutatnátok néhány képet hogy is lehetne jó "jelmez"?

Figyelt kérdés
Tini koromban én is hasonlóképp öltöztem, csak lightosabban, úgyhogy acélbetétes bakancsom van, meg néhány fekete cuccom, de hogyan tudnám feltúrbózni?
2010. márc. 11. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Szexi akarsz lenni vagy inkább a fiúsabb irányzatot szeretnéd?
2010. márc. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nagy fekete szemek, fekete száj, fekete köröm..esetleg az arcodat kifehérítheted egy kis fehér púderrel vagy lisztel:)


ömm...szegecses karkötő...nagy tupírozott haj..esetleg kisimított kissé tupírozott..


hirtelen ennyi ugrott be..remélem segítettem:)

2010. márc. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ez aranyos: [link]
2010. márc. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Inkább szexibb :)

Köszi az eddigieket, szívesen várok több tippet is :)

2010. márc. 11. 23:15
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Sztem nem öltözzél be ,,metálos csajszinak". Ezzel a tetteddel egy egész stílust aláznál porig.
2010. márc. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem vegyél fel egy fekete miniszoknyát(de lehet sötét farmerszoknya is,vagy kockát)na és hozzá fekete neccharisnya és a bakancs.Esetleg fekete csipkés felső,vagy fűző,vagy egy egyszerűbb sima felső(lehet piros is mert az is jól mutat).Szegecses öv kötelező.Ami nagyon jól fog mutatni nyakörv,vagy kereszt,de együtt is jól néz ki a kettő.Kesztyű,de az fűzővel vagy csipkés felsővel néz ki csal jó.A hajad vasald ki,a szemed fest ki feketére jó erősen,és a szádat pirosra.
2010. márc. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
65%

Ja, egyetértek a 15:34-essel, ez olyan, mintha egy metálos olyan lenne, mint malacka v. spongyabob v. hófehérke v. sz*r se tudja XDDD, mintha alapból is vmi farsangi jelmezként hordanák a ruháikat..

Ez elég megalázó =/

2010. júl. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pft, ugyan. Ő még a jobbik eset - legalább sejti, milyen egy 'rocker'. A sulinkban pont holnap lesz farsang. Felmerült az ötlet, hogy az osztály akkor egységesen öltsön álruhát (aka legyen mindenki rock sztár) ... nos, néhányan már lassan átmennek k×rvába, annyira nem értenek ehhez a stílushoz.


Kérem, ő legalább tud valamit! *drámaian sírva fakad és fejjel rohan a falnak*

2012. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!