Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, ti az évnyitóra milyen...

Fiúk, ti az évnyitóra milyen színű nadrágot és zoknit vesztek föl? Kort is írjatok

Figyelt kérdés
divat

2015. aug. 30. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Én amikor sulis voltam kötelező volt az ünneplő, fekete nadrág, farmerból is a legfeketébb és a legnormálisabbat még úgy ahogy elfogadták de nem nézték már jó szemmel. A zokninak is feketének kellett lennie és persze az ünneplős cipőt is kérték meg a fehér inget értelemszerűen. Lányoknak kötelező volt a szoknya meg a harisnya és a magassarkú cipő, amelyik lány rövidnadrágba de elegánsba ment már lenézték, az egybe ruhásokat is lenézték, nekik kellett a matrózblúz kötelezően.

Én nekem most lesz óraadó tanárként az első évem egy szakközép iskolában. Mivel nekem nem az az állandó munkahelyem, de illik ott lennem így nekem is mondták a tanár kollégáim meg az igazgató aki a főnököm hogy akkor én is minimum egyszínű ingbe és normális nadrágba jelenjek meg. Igaz még fiatal vagyok, én leszek ott a második legfiatalabb tanár. Igaz mivel nincs tanári diplomám, csak óraadó vagyok egy szakmára épülő tantárgyat kell tartanom 24 éves létemre családi vállalkozásba vagyok ügyvezető igazgató helyettes. Az iskolába is azért kértek fel engem óraadóként mert villanyszerelőként dolgoztunk nyáron az iskola egyik em rég felújított épületébe mi végeztük a vezetékek cseréjét, és ugye én is dolgoztam ott a két kicsi kezemmel, de sok iskolás diák jött oda gyakorlatra az én felügyeletemmel, és ez tetszett az iskola vezetőségének, ezért is kértek fel óraadóként erre a tanévre mivel aki eddig volt nyugdíjba ment és a másik tanár pedig nem bír el annyi osztályt ezért kellettem nekik. Többnyire gyakorlati órákat fogok tartani heti 6 órába egyeztünk meg ez nekem annyit jelent hogy heti 3 szor kell az iskolába bejárnom leadni az órákat aztán már ott sem vagyok. Mivel az évnyitón nekem is illik jelen lennem így nekem is elegánsan kell öltözködnöm. Osztályt nem kapok de az órarend összeállítás miatt még jelen kell lennem az egyik osztályba mert ott két csoportra van bontva a társaság és ugye ez alapján kell eldönteni kit kapok én és kit kap meg a másik kolléga.

2015. aug. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szürke nadrágot veszek fel szürke zoknival (+szürke bőrcipő + szürke ing)17f
2015. aug. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Fekete nadrág, fekete zoknival és fekete (Nike) cipő.

Hozzá pedig fehér ing, bordó sulis nyakkendő és bordó mellény. 14/f

2015. aug. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!