Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebayről szoktatok ruhát...

Ebayről szoktatok ruhát rendelni? Általában elégedettek vagytok velük?

Figyelt kérdés

Olyan dolgokat, mint melegítőruhák, cuccok sportoláshoz, esetleg pulcsik, kabátok stb. tök szívesen rendelnék ebayről, mert 1) csomó olyan stílusú cucc van fenn, amilyet üzletben nem találok 2) olcsó.

Mondjuk ruhát/farmert már nem mernék rendelni, mert szerintem nagyon lutri, hogy hogy fog állni rajtam, de a fenti dolgokkal annyira csak nem lőhetek mellé... Hacsak nem túl selejt a minőség, ettől félek igazából.

Általában a képek mennyire fedik a valóságot? Köszi a segítséget :))



2015. aug. 31. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szoktam, mivel eddig ahányszor rendeltem, annyiszor jött valami silány, csúnya verziója a képen látható ruháknak.
2015. aug. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha interneten akarsz kínai ruhát rendelni, akkor ajánlom a SheIn-t pl., sokkalta jobb minőségi ruhák vannak ott - drágább viszont.

Az Ebeyes ruhák nagy része megtalálható Dresslinket NewDressen, itt viszont sokkal olcsóbb. Nem biztos, hogy PONT ugyanazt kapod, mert ugye más az eladó. A minőség viszont elég silány, bár kifoghatsz jó dolgokat is.

Én egyszer rendeltem ebayről egy szoknyát és nem csalódtam. Azt kaptam amit vártam, igaz már nem hordom mert sokat változott a stílusom.

2015. aug. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek :)
2015. aug. 31. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!