Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Évnyitóra fehér trikó +...

Évnyitóra fehér trikó + fekete szoknya?

Figyelt kérdés
Kinőttem az egyenfelsőt (rövid + mellben szűk), és nincs fehér ingem. Nyáron nézegettem pár boltban, de vagy túl átlátszó volt, vagy nem volt méret, mindig halasztgattam, mostmeg már itt a szeptember:D kölcsönkérni nem tudok, mennyire lenne gáz feker trikóban és szoknyában mennem?

2015. aug. 31. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom az iskoládba mennyire veszik ezt komolyan, de én amikor még sulis voltam, nekünk kutya kötelességünk volt minden ünnepélyes alkalommal hosszú ujjú matrózblúzt hordani és fekete szoknyát testszínű harisnyával ha forróság volt ha hideg volt akkor is. Nálunk elég szigorúan vették ezt.
2015. aug. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
anyudnak nincs valami színházba-járós? Amúgy hát másszínű ing? Vagy talán fehér póló esetleg, v szürke? Vagy valami csöppet elegancsos, pl galléros póló? Monyuk az inkább sportos mint ünnepélyes
2015. aug. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*v valami csillogós póló, v csak olyan, amin legalább fölül van egy rövid sor gomb?
2015. aug. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Anyáé nagyok:\

Nem igazán az én stílusom, szóval nincsenek ilyen ruháim. (ami csinosabb, az nem fehér, és nálunk kötelező a fehér felső)

2015. aug. 31. 23:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát akko' mondd meg,hogy nem tudtad, hogy kinőtted; vagy nemtom. Meg azt se, h nálatok ezt mennyire veszik szigorúan, pl megjegyzi-e ezt vmelyik tanár és kipécéz-e
2015. aug. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
egy tipp: mindenhol kerestem fehér inget, de én is csak átlátszóakat találta, csicsásat, vagy horror áron. a h&m-ben most van kupon akció, ha feliratkozol hírlevélre és megmutatoda kasszánál a kupont -25%. és ott találtam tökéletes fehér inget. 3000 ft volt. szerintem trikóhoz nem is illik a szoknya, meg ünnepségre se
2015. szept. 1. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat (+utolsó tippjét)

Végülis találtam egy felsőt, ami egyszer sem volt rajtam, rövid, de a szoknyából úgysem látszik:)

2015. szept. 1. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!