Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Extra hosszú, női farmerokat...

Moon He Chi kérdése:

Extra hosszú, női farmerokat hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
181 cm magas, vékony lány vagyok és sehol sem találok magamra farmernadrágot. sokáig hízni akartam, de egészségügyi okok miatt erre sajnos nincs lehetőségem. a nadrág ára teljesen mindegy, a dereka legyen vékony, a szára pedig természetesen hosszú.

2015. szept. 3. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
levi's-ben van külön hossz és szélesség. meg néha a zarában is ki lehet fogni egész hosszú farmerokat. amúgy én is ezzel a problémával küzdök, mindent törpékre terveznek:D
2015. szept. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A komolyabb farmer márkák mindegyikénél két mérete van a nadrágnak, egyik a "méret-méret", a másik a szárhossz. Én pl. 153 centi vagyok, csak ilyen helyen tudok venni nadrágot, nekem 26-os a méretem és 30-as a szárhosszom, ami tök rövid. Sima trendi boltokban vett nadrágok szárát le kellene vágnom, a levis, diesel stb. viszont kínál olyat, mi nekem is jó.
2015. szept. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!