Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagy combú fiatal srác viselhe...

Nagy combú fiatal srác viselhet skinny farmert?

Figyelt kérdés
Szeretek szűkebb fazonú nadrágokat és pólókat hordani, bár kicsit pocakos vagyok és elég teltek, erősek a combjaim. Ugye még így is hordhatok skinny farmert? Nemcsak a pálcikalábú srácok privilégiuma a skinny jeans.

2015. szept. 5. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásból, mert rajtam is van túl súly rendesen, de szerintem meg tudod ítélni. Ha úgy néz ki, mint a teliszart búvárruha, akkor gáz.
2015. szept. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Inkább ne, mert töltöttgalambnak néznél ki.
2015. szept. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
neeeeeeeeeee
2015. szept. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

NEM.

Fogadd el magad vagy tegyél ellene, de nem minden ruha áll jól mindenkinek. A skinny a piszkafáké,ha olyat akarsz hordani, akkor legyél az.

2015. szept. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem semmilyen fiú ne hordjon skinny farmert...
2015. szept. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Én láttam már ilyen pasikon feszülős nacit, kicsit furcsa, de ez most divat, de ha neked bejön, akkor az fontosabb.
2015. szept. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hordani azt hordhatsz amit akarsz, csak aztán ne sértődj meg, hogy a srácok és a csajok kinevetnek. Akinek egyáltalán van valami pocakja, azon hülyén néz ki a szűk farmer. Ez tény.
2015. szept. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

Most nehogy már azt higgyék ezek a pálcikalábúak, hogy az szexi. Egyszerűen nem az, megmosolyogtató. Egy nagyfiún állnak csak igazán jól ezek a nadrágok, akinek már van valalmi combja, vádlija, fenékformája.


"kicsit telt"?


Kérdező, ez attól függ, mennyi az annyi. Egyszerűen fogok fogalmazni: Egy 80 kilós srácon még abszolút jól áll, de egy 100 kilós hapsi alakzatának mutogatására már nem sokan lennének az utcán kívácsiak...

2015. szept. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát én pont a kettő között vagyok, általában 88 és 90 kg között mozgok. A kicsit telt comb nem azt jelenti az esetemben, hogy valami löttyedt hájtömeg van a combom helyén, hanem azt, hogy feszes húsú, jó kis tömött combjaim vannak. Nagyon köszönöm amúgy a válaszodat, nagyon jólesett.
2015. szept. 8. 00:08
 10/13 anonim ***** válasza:
Na, szerintem a legcikibb, amikor egy pocakos fiatalnak kibuggyan a pólón keresztül a pocakja és még a combjai is egy nadrágban sajtolódnak. Egy ilyen srácot láttam a Groupama Aréna előtt a magyar-román meccs előtt, hát majd elhánytam magam, pedig én is skinny cuccokat hordok farmer, ing, póló stb. De nekem jól állnak, mert nem vagyok elhízva és nem annyira tapad, mint egy tele szart búvárruha. :D
2015. szept. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!