Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha levágom egy 40 denes...

Ha levágom egy 40 denes harisnyanadrág végét, fel fog szaladni rajta a szál?

Figyelt kérdés
Magas vagyok és hosszúak a lábaim így a 4-es harisnya is csak úgy megy fel ha a lábujjaimra jól ráfeszül ami meg elég kényelmetlen. Ha levágnám a lábak végét hogy feljebb tudjam húzni, felszaladna?
2015. szept. 5. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen.
2015. szept. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Körömlakk a végére,vagy nagyon óvatosan megolvasztani a végét pl. öngyújtóval(de tényleg óvatosan nehogy az egészből műanyag olvadékot csinálj)? Egyiket sem próbáltam, csak tippelek,hogy beválhat.
2015. szept. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A körömlakk jó ötlet, meg persze úgy vágnám hogy nincs rajtam hogy ne húzzam hogy mégjobban felszaladjon.
2015. szept. 6. 02:27
 4/9 anonim ***** válasza:
úgy tudom olyat is lehet kapni aminek alapból nincs lábfej része olyat próbáltál már?
2015. szept. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet kapni harisnya cicanadrágot, annak nincs lábfeje, de ha az orr résznél, ahol a varrás van ott kivágod, akkor nem fog fel és kiszakadni.
2015. szept. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam lábfej nélküliben is de szeretnek drágábban árulni ilyen "különleges" cuccokat, meg rámondják hogy ez leggings és paff máris 1000 helyett 3000Ft. Mondjuk így utólag kicsit hülye vagyok a drága belvárosi fehérnemű boltban vettem mikor a sulim mellett van egy kis sarki fehérnemű. A végén levágós ötletet meg szerintem kipróbálom egy harisnyán amit nem volt szívem kidobni annak ellenére hogy elszakadt.
2015. szept. 6. 16:55
 7/9 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, az a baj ezen nemhogy varrás, még erősített lábvég sincs szóval vígam szaladt fel, körbekentem körömlakkal, az úgy néz ki megállítja a szaladást. Amin kipróbáltam annak van erősítés a lábán, ott nem szaladt fel akárhogy rángattam.
2015. szept. 6. 19:22
 8/9 A kérdező kommentje:
Mármint amin kísérletképp próbáltam az élesben vágás előtt.
2015. szept. 6. 19:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem vacilálnék ezen! Lehet akármelyik harisnya szaküzletben lábfej nélküli 40-50 denes harisnyanadrágot kapni. Ha nincs,akkor rendelnek neked, vagy máshol megpróbálod. Ott van a net, annyi ilyen üzlet van, hogy csak na! Szóval én nem gyötörném magamat ilyenekkel a helyedben, hanem ilyet vennék. Mert magam is ilyet veszek fel férfi létemre a bicajozáshoz. Feketét, nem fázol, de nem is izzadsz bele.
2015. szept. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!