Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fel merjem-e venni ezt a...

Fel merjem-e venni ezt a bikini-alsót fél napra?

Figyelt kérdés

A haverjaimmal fogadtunk és én vesztettem. A büntetés az, hogy fél napig ebben kell megjelenjek a strandon (holnap). Szerintetek nagyon égő? Nagyon hülyén áll rajtam?

[link]


[link]


[link]


[link]


19/F



2015. szept. 6. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég gáz, de örülj, hogy nem tanga. :D

A fogadás, az fogadás, már csak becsületből is meg kell tenned. Esetleg írd meg, melyik strand, hátha valaki kedvet kap hozzád. xD

2015. szept. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

Hát.... őő... izé...

Nem áll valami jól.. De jó benne a hátsód. :D

Most őszintén én ha így meglátnálak a strandon de biz Isten röhögőgörcsöt kapnák..

Bocsi, de ez nagyon nevetségesen fest egy férfin.... xDD

Szerencséd lesz, ha holnap kevesen lesznek a strandon.. :D


(Különben mégis miben fogadtatok, hogy vesztettél és ilyen csúnyán megfizetsz érte?)

2015. szept. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
F1 volt a fogadás témája :P nem rakhatnak ki a strandról ha ilyenben jelenek meg?
2015. szept. 6. 17:21
 4/5 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

Értem.

Szerintem nem, de az biztos, hogy nevetség tárgyává fogsz válni... De hát fogadás az fogadás. :P

2015. szept. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na reggeltől estig strandon voltam... nagyon sokan voltak. És nagy meglepetésemre nemhogy nem nevettek, de amennyire észrevettem 1-2 személyen kívül senki nem figyelt rám. Szóval semmi gáz nincs az ilyesmiben :)
2015. szept. 7. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!