Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz ha valaki a...

Szerintetek gáz ha valaki a turkálókból/használt ruha boltokból öltözik? Lány vagyok én is onnan öltözködöm, mert szerintem olcsón lehet jó minőségű ruhákat venni, nem ezek a NeWYorker meg H&M, CCC meg franc tudja miket.

Figyelt kérdés
2015. szept. 6. 18:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Már rengeteg ilyen kérdést kiírtak.

De akkor megint leírom. Nem, nem gáz. Én is onnan öltözködöm, mondhatni egész jó szetteket tudok összehozni. (:

18/L

2015. szept. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Oh ennek nagyon örülök:) Néha gáznak tartom,mert osztálytársaim mindig ezekből az üzletekből öltözködnek(amiket felsoroltam)és hát külsőről ítélnek sajnos:( De nem érdekel én így jól érzem magam és kész:)))
2015. szept. 6. 18:47
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz. Én is 70% ban turkálókba veszem a ruháimat. 20% ban kínai üzletekbe. 5% ban egyéb olcsó vásárokról piacokon itt leginkább a sportosabb itthoni szabadidőimet veszem. 5% ban pedig márkásabb üzletekből de az nálam nagyon ritka, ott is leginkább alkalmi ruhákat veszek jobbára cipőket meg elegáns ruhákat.


Én is úgy vélem hogy turkálókból nagyon jó minőségű ruhákat lehet venni, és én igaz 1 napot rászánok erre de akkor 10-15 km-es körzetbe majdnem az összes turkálót bejárom, és vannak olyan helyek ahol az eladó csaj mondja hogy zsír új külföldi göncöket is kapnak a bálákba, volt olyan amin rajta volt a címke hogy 20€ az ára most ezt példának írom csak, és forintba pedig 1-2 ezret ha adtam érte. Mondták is hogy eredeti áron úgysem tudják eladni, ők meg nem fizetnek sokat ért mert nagyker áron kapják. ezeket mindig elszokták kapkodni. Általában szerdánként van bála bontás és akkor 5x nagyobb a forgalmuk ezt is ki kell fogni. De én akárhányszor turiban vettem csinos egybe ruhákat egyikkel sem volt bajom eddig. Fehérneműket meg fürdőruhákat csak újonnan veszek inkább, mert mégsem tudhatom ki viselte előtte meg minden, meg amúgy is. De nem ciki ha turiban vásárol valaki. Én munkahelyemen van egy 26 éves nő aki elég pénzes csaj gazdag a párja, ő is jól keres mert olyan munkaköre van, és mégis turkálókból vásárol. Igaz sokáig csak azért mert autóra gyűjtöttek meg a házukat újították. A párja sem egy annyira gazdag ember hogy bármikor bármit megvehet csak tehetősek, és mégis turkálókba vásárolnak.

2015. szept. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én imádom a kilós turikat, nagyon jó minőségű márkás cuccokat találok mindig a méretemben :D ránézésre senki nem mondaná meg. A 300 ftos felsőimre irigykednek, hogy hol vettem őket. :) turiból is lehet szépen és csinosan öltözködni :)
2015. szept. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm:D
2015. szept. 6. 19:09
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, ha leszólnak mert turizom elmondom hogy Marks&Spencer blúzt 500ft-ért turiztam, ilyenkor le szokott hervadni a gúnyos vigyor.
2015. szept. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem tudok "túrni", iszonyúan semmi érzékem a jó ruhák kiválasztásához. :D Én ilyen butikból öltözködős vagyok.
2015. szept. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ja, elfelejtettem válaszolni. :D


Egyáltalán nem gáz, ha valaki turiból öltözködik, csak ne legyen nagyon szakadt...

2015. szept. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 opened paradise ***** válasza:
Amíg tiszta,addig miért lenne az?
2015. szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
7-es, nem nehéz, igazából annyi ruhát nézel meg amennyit tudsz, ami szimpatikus felpróbálod és ha tetszik megveszed, nem űrtechnológia, olyan mint egy sima ruhabolt csak itt mindenből 1 van :)
2015. szept. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!