Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, van valódi bőrkabátoto...

Lányok, van valódi bőrkabátotok és fogjátok iden hordani? Többi a leírásban.

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert a páromnak szeretnék venni egyet.Ki is néztem egy klasszikus fazonú fekete térdig érőt.Nagyon szép de nem tudom,hogy iden mennyirre lesz divat.Kort írjatk ha lehet.Akár privátban is.

2015. szept. 7. 05:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt a bőrkabát örök divat, de nem ám mindenkinél.

A klasszikus fazon nem felkapott, ahhoz olyan stílus kell.

Amit ma boldog-boldogtalan hord, az a motorosdzseki stílusú bőrkabát.


Ha a barátnőd "trendkövető", akkor nem fog neki tetszeni.


Nekem tetszene. Évek óta keresek egy hosszítottat.

31N

2015. szept. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Térdig érő kabát elsősorban a nagyon-nagyon vékony, modell alkatú lányoknak áll jól. Amúgy az elsőnek teljesen igaza van, nem egy átlagos fazon, de te ismered a barátnődet, ha esetleg rockosabb/darkosabb a stílusa akkor is biztos örülne neki.
2015. szept. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem van kettő is: egy combközépig érő és egy teljesen hosszú. A hosszút csak ritkán hordom, a másikat szinte mindennap fogom. Illetve fogok venni egy dzsekit is, mert a régi műbőr volt és tönkrement.
2015. szept. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem több is van, biker mindegyik.
2015. szept. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, korom lemaradt. 29/N


Még annyit hozzátennék, hogy van piros bőrkabim is. Imádom. A többi fekete! 😊

2015. szept. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kettő darabom van, az egyik az rövid, szóval dzseki, de a másik a fenekem alá ér. Az egyik 7, a másik 5 éve van meg, semmi bajuk.

Még jó, hogy fogom őket hordani. Azt nem tudom, hogy divat-e, mert hidegen hagy, mi divatos és mi nem, nekem tetszenek és kész.

Egy térdig vagy az alá érőt szívesen elfogadnék még.

25N

2015. szept. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
volt egy térd alá érő, meggypiros. elég extrém volt. 14-15 éves koromban viseltem sokat bőrkabátot, acélbetétessel :D tetszene, de inkább műbőr, és klasszikus vagy kicsit extrémebb szabású. mindenesetre ezek a mai trendy szutykok nagyon nem jönnek be.
2015. szept. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ja 21 éves vagyok :D
2015. szept. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 AnnaMio ***** válasza:

17 vagyok, szóval úgy néz ki itt én képviselem a fiatalabb generációt :D

Ami mostanában népszerűbb, az inkább a bőrdzseki. Ez általában előnyösebb is, és nem feltétlenül kell "motoros" fazonúnak lennie. Viszont lehet, hogy a barátnőd stílusához és testalkatához ugyanúgy illik egy hosszabb fazon is, ezt te tudod. Általában az utóbbi tényleg a vékony, laposabb lányokon mutat jól, mert akár már egy nagyobb melltől is lehet zsákszerű, ha nem elég szűkített a dereka.

Én is a dzsekiket szeretem jobban, mert nekem túl sok és nehéz lenne a színeimhez, ha bőrkabátot hordanék. Szerintem a sötét színű kabátok inkább a sötétebb hajú lányokon mutatnak jól, a szőkésebb, világos bőrű, kék szemű lányokat nagyon beteges kinézetűvé tehetik.

Nincs valódi bőr dzsekim, mert nem engedhetem meg magamnak, illetve állatbarát vagyok annyira, hogy csak használtan venném (a használt bőr nagyon szép!), de eddig nem találtam megfelelőt, csak műbőrt.

2015. szept. 8. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Némileg ellent mondanék az előzőknek, bár ez is csak egy vélemény. Szerintem nem csak az igen vékony, hanem a közepesen karcsú, teltkarcsú, vagy akár duci lányoknak is jól állhat a hosszabb fazonú bőrkabát. És ha nagyobb a melle, az se baj, sőt... Persze ne legyen túl mammer jellegű a kabát.


A hajszín meg szemszín is mindegy, szerintem bármilyen szín-összetételű nőn jól mutat egy hosszú fekete bőrkabát.


32f

2015. okt. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!