Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg nagyon ciki ha nem...

Tényleg nagyon ciki ha nem hordok toppot 13 évesen?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és hetedikes. A legtöbb lány az osztályomból már negyedikben toppot viselt, most már vannak akik melltartót. És annyira cikinek érzem hogy egyedül nekem nincs toppom és egyedül nekem kell félmeztelenre vetkőznöm tesi előtt. Tudom, hogy ez cicimérettől függ, de az osztályomban van akinek nálam kisebb cicije van és hord toppot. Meg az is elég kínos hogy a fehér pólón átlátszik, és tesin nagyon sokszor igazgatom. És van olyan osztálytársam aki konkrétan beszólt hogy mikor akarok már toppot venni. Csak bem merem elmondani anyunak... Neki még mindig egy kislány vagyok és szerintem azt se nagyon tudja hogy mi az a top. Szerintetek mit csináljak? Segítsetek@

2015. szept. 7. 21:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Igazából én sem tudom,mi az a top.De ha elkezdett nőni a melled,akkor inkább melltartót vetess anyukáddal.Nyilván attól függ,mekkora,de ha még nincs méretben rád való,akkor ezek a merevítés nélküli,kislányokra valók kellenek.(Lehet,hogy ez a top?)De tényleg időben kezdd el hordani,a későbbi problémák elkerülése végett.
2015. szept. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Nyugodtan szólj anyudnak. Emlékszem mikor én szóltam.. :DDD Kicsit meglepődött, de elfogadta és vett is nekem. Ez mondjuk nem pont most volt... de attól még anyudnak az a dolga hogy elfogadjon veled kapcsolatban mindent, hidd el hogy ennél furább dolgokra is rá fog majd bólintani az életben... :D :D :D Ezt anyud úgy fogja megélni mint egy mérföldkövet az életedben, de ez egy jó dolog. Őt se fogja rosszul érinteni :)
2015. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hat pl úgy, hogy bementek egy üzletbe (mondjuk a Tescóba pont lehet kapni) odavezeted anyukádat és megmondod, hogy olyat szeretnél, mert az osztályban minden lány hord mar ilyet. Szerintem anyukád megért majd, mert nem szexi melltartót szeretnél vagy hasonlót. Vagy azt is simán mondhatod, hogy átlátszik a pólód, vagy hogy mozgás közben zavar a melled mert nincs ami lefogja, vagy azt hogy fázol tesi órán és ha alattad lenne egy ilyen akkor nem.
2015. szept. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
És hogy mondjam el? Csak úgy simán kezdjem el hogy "Anyu légyszi vegyél nekem topot"?
2015. szept. 7. 21:48
 5/18 anonim válasza:
45%
Ez nemaz hogy ciki, hanem nem nagyon szép hogy hetedikes létedre kidudorudnak szabàlytalanul a melleid. És vannak olyan melltartók amik csak ugymon kicsi format adnak a mellnek, nem egybol push up osta kell hordani. Anyudéktól meg ne félj ez ügyben csak lazán mond meg neki vasarlaskor hogy szükséged van melltartóra.;)
2015. szept. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

Top = felsőrész


Felső meg mindig van rajtad nyilván, nem?

2015. szept. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A valaszoloknak, akik nem tudjak mi az a top: egy olyan felsoresz, amit a lanyok akkor kezdenek hordani, amikor a melluk epp hogy elkezdett noni, de a melltarto meg nagy ra, de a mellbimbo megis kidudorodik. Ez konnyen koveti a mell formajat, tehat nem szukseges gyakran cserelni, mert nem novi ki. Olyan, mint egy szivacs es merevito nelkuli melltarto, csak hatul nincs kapocs, csak sima anyag

Kerdezo, ez pedig nem ciki, csak kellemetlen. Anyukaddal pedig probalj meg elmenni kettesben vasarolni (szerintem igy jobb, mintha apud is ott lenne..) es ott egy akarmilyen uzletben: h&m, c&a, tesco, takko lehet kapni a gyerekreszlegen, odamesz, nezegeted, 'anya, nezd csak milyen jo ez? Felprobalhatom?' Kisse ciki lehet majd elotte felmeztelenre vetkozni a probafulkeben, de hat ezt akarod kesobb elkerulni.

2015. szept. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

Emlékszem, hogy a kiskamaszkor nagy szívás volt, de azért ne legyen már MINDEN ciki... :D

Gondold át melyik a nagyobb ciki (ha már): az osztály előtt égni meg tesiórán magadon matatni. Vagy egyetlen szülőanyádnak feltenni egy egyszerű kérdést?

Ugye hogy az utóbbi egyszerűbb? Odamész egy nyugis pillanatban - nem hiszem, hogy a tesco közepén, nagybevásárlás közben kéne felhozni a témát - és elmondod neki. Hogy az osztálytársaid már hordanak ilyet. Hogy ciki, hogy neked nincs. Hogy úgy érzed, már szükséged van rá. Lehet, hogy magától nem esik le neki, mert nem ő van az osztályközösségedben, egy felnőtt ember nem mindig tudja követni, hogy a gyerekek körében épp mi a menő és a szokásos, úgyhogy néha neked kell felhozni a témát. De anyukád biztos nem fog kinevetni, furcsán nézni. Tudja, hogy lassan felnőtt leszel. :)

És ne félj, nem egy új találmány, legfeljebb más néven ismeri, de biztos tudja, miről van szó. :D De úgyis te választod ki, ő csak asszisztál melletted és kifizeti a cehhet. :D

2015. szept. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Most visszaemlékeztettél saját magamra amikor 13 voltam, nekem is pontosan ugyanígy, ugyanez volt a problémám. :) Borzasztó egy kor, ilyenkor tényleg mindig cikinek éreztem én is mindent. De el fog múlni nyugi, mert amúgy ez alapból tényleg nem ciki.

Én úgy emlékszem, hogy előre eltervezetten kértem meg anyát, hogy menjünk el ruhát venni. Persze nem a ruha volt a cél, hanem a top, de ezt nem mertem elmondani. És amikor ott voltunk, remegő kézzel ugyan, de levettem egy topot a polcról, és mondtam, hogy szeretném ezt is. Nem volt semmi problémája vele.

Hidd el, azt sem tudja mi az a top, de ha valahogy előadod neki, hogy szeretnél egyet, ő egyáltalán nem fogja cikinek tartani. 25/N

2015. szept. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Azt is csinálhatod, hogy mondod anyudnak, hogy szeretnél egy toppot mert fázol. Vagy csak simán elmész a boltba, és a költőpénzedből veszel egyet. Vaagy elmondod neki azt, amit itt leírtál, biztos megérti ^^
2015. szept. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!