Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen jó őszi divattipeket,...

Milyen jó őszi divattipeket, outfitteket tudtok mondani, amit egy alap ruhatárból össze lehet állítani?

Figyelt kérdés
Esetleg szín fazon, kiegészítők szerint is lehet

2015. szept. 8. 21:43
 1/2 anonim válasza:
Ha van barmilyen bor ruhadarabod, taskad, vagy barmi kiegeszitod amiben van bor, avval fel tudod dobni az egyszerubb ruhakat. Osszel, telen nagy divat lesz a bor minden formaban. Divat lesz meg a melleny, leginkabb a letisztultabb, egyszerubb faszon, ami semleges szinu, minta nelkul es hosszabb. Akar egy hosszu ujjura, ingre ravenni egy farmerrel, bokacsizmaval. Tovabba a keskeny karimaju oszi kalap is divat lesz amit egy egyszeru mubordzsekivel, farmerral, vagy egyberuhaval fel lehet venni. Vagy egy egyszeru szettet feldobhatsz egy szines, szep vekonyabb sallal. Remelem tudtam segiteni!
2015. szept. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Most nagyon nagy divat a kimono,vagyis a hosszú,térdig érő kardigán,lehet van a szekrényed mélyén.Most cipőket illetően a bakancsok nagyon népszerűek,én az utcán legtöbbet narancssárgás árnyalatút láttam.Aztán még egy sima kendő is nagyon feldobhatja az outfited!

i hope i help u

2015. okt. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!