Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Irodai öltözethez (fekete...

Irodai öltözethez (fekete nadrág, fehér ing) milyen kiegészítőket ajánlanátok, hogy ne legyen unalmas?

Figyelt kérdés

Sajnos sosem volt érzékem a kiegészítők használatához, de most kénytelen leszek alkalmazni őket, ahhoz hogy kicsit változatosabban tudjak öltözni. Olyasmire gondolok, hogy egyik nap visszafogottabb, másik nap vadabb stílus, meg ami csak eszetekbe jut. Elsősorban ékszerek, sálak, hajbavalók, övek, smink, körömlakk, stb. kombinációira vagyok kíváncsi, a táskát úgyis leveszem.

Képek, linkek is jöhetnek, minél több variáció, annál jobb! :) 28n



2015. szept. 11. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyakkendő,óra,sál,bross,szemüveg,karkötű,gyűrűk,hajbavalók.
2015. szept. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mind ugyanolyan szinu legyen? Pl. sarga sal-sarga karkoto? Vagy hogy?
2015. szept. 11. 15:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Összeszedem neked néhány pontban, hogy én hogy dobom fel az irodai cuccaimat.

1. Arany, ezüst, rózsaarany. Kiegészítőkben ez a három alapszín. Ha lehet ezeket ne nagyon kombináld egymással, de önmagukban nagyon jól megállják a helyüket.

[link]

2. Élénk sálak. Nekem ez a kedvenc módszerem. Van egy csodás élénk rózsaszín sálam ami bármilyen fehér inget feldob. Javaslom, hogy te is ruházz be egy szép darabra.

[link]

3. Blézerek, zakók. A blézer csodás alapdarabja minden nő ruhatárának. Ez lehet színes, vagy fekete, egy, két vagy akár duplasoros gombolású.

[link]

4. Ballonkabát és bézs bokacsizma.. Egy plusz szín és mégis hivatalos tudsz maradni.

[link]

5. Élénk táska élénk körömcipő. Talán már nem olyan divatos egymáshoz passzintani a cipőt és a táskát,de én már csak ilyen maradi vagyok. :D

6. Egy csini óra... Nem hiába mondják, az óra öltöztet. Egy édes kis órával bármit fel lehet dobni.

7. Övek, nyakkendők. Övet a derékra és csodás homokóra alakod lesz. ;) Nyakkendő fölé esetleg vehetsz egy hozzá passzoló mélyebb kivágású pulcsit.

8. Ha nem olyan szigorúak a munkahelyeden, akkor nem kell leragadni a sötét naci fehér ing kombónál. Egy színes kötött pulcsi és "A" vonalú szoknya és máris kész vagy. :) Divatos szín például a mustársárga és a bordó.

9. Az ingre rátudsz dobni egy poncsót is. Idén nagyon divatos, meleg és még kényelmes is. Téli alapdarab.

[link]


Hirtelen ennyi jutott eszembe :) Remélem tudtam segíteni.

2015. szept. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a hasznos valaszt! :)


Johetnek meg tippek.

2015. szept. 12. 14:47
 5/5 A kérdező kommentje:

Talaltam egy jot, de irhattok is meg!


[link]

2015. szept. 13. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!