Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes szövetkabátot ebay-ről...

Kamu profil kérdése:

Érdemes szövetkabátot ebay-ről rendelni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, higy sok dolgot rendeltem már ebayrol főként elektronikai cuccokat stb. Nemrég nézegettem kabátokat, és arra gondoltam veszek egy szovetkabátot, félek higy nem lesz jo a méret vagy élőbe nem.tetszik majd, olvastam rossz tapasztalatokat is, ezért tanakodom a rendelésen. Koszi a véleményeket

2015. szept. 12. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
igen. ha pontosan megnézed a méreteket és az értékeléseket.
2015. szept. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én kabátot nem rendelnék. Össze-vissza van a méret, ráadásul a centiben megadott érték sem fedi a valóságot. Meg az anyag minősége sem mindegy, vannak durvább és finomabb szövetkabátok és pl mindig szeretem megfogni.

A helyedben kimennék a helyi vásárba és ott néznék körbe, olyan 20-25 ezertől már lehet kapni korrekt szövetkabátot.

2015. szept. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!