Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki hamis Rolex órát hordani?

Ciki hamis Rolex órát hordani?

Figyelt kérdés
Rendeltem ilyen kínai Rolex replikát ami pár ezer forint volt. A lényeg hogy nem azért rendeltem hogy most menő legyek mintha Rolexem lenne, egyszerűen csak tetszett maga az óra kinézete. Én elég válogatós vagyok az órák kinézetében ezért nem érdekelt hogy hamisítvány és vettem egyet. De így utólag félek hogy hülyének néznek majd.
2015. szept. 13. 00:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem minden hamis termék ciki, de ha nem olyan feltünő a jelzés rajta akkor hordható lehet.
2015. szept. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, az.

De úgysem fogod sokáig hordani, mert gagyi, és kb arra sem lesz jó, hogy a pontos időt mutassa.

2015. szept. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%

Figyelj, ha csak az a szándékod, hogy jól mutasson, mert neked külsőre ez tetszik, akkor teljesen rendben van, a másolat is megteszi. Mennyire szembeötlő a hamissága? Süt róla, és minden szembejövő rögtön látja? Vagy ott kéne szorongatni a csuklódat, és 5 centiről percekig szakértővel elemeztetni? Mert ha az utóbbi felé hajlik a dolog, akkor tudod, hülye, aki megveszi az eredetit, az a véleményem... És ez a véleményem a többi márkás dologról is. Ugyanis ezek a világcégek nekem nem haverjaim, nem ők tolták ki öreganyámat a szxrból, se nem ők emelték magasba az országunkat, de még csak a csillagokat sem ők biggyesztették az égre, úgyhogy nem fogok hátast dobni attól, hogy ilyen vagy olyan nyugati márkás cégnek rá van-e írva valamire a neve, a k. édesanyjukat... Fel nem tudom fogni, hogy egyeseknek ezekre áll a micsodájuk, hogy úgy bele van szerelmesedve ezekbe a mindenféle ócska márkanevekbe, közben a saját országunk iparát meg hagyták a padlóig rombolni.


Amúgy meg hidd el apám, erre és Kelet-Európában a lakosság 90%-ának nem azzal lenne a baja, hogy az órád hamis, hanem azzal, ha igazi...


Viszont, ha ordít róla, hogy hamis, akkor az nem csak azért probléma, mert meglátják, és mit szólnak hozzá, hanem egész egyszerűen azért, mert akkor nem sikerült "szépre-jóra" megcsinálniuk.

2015. szept. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!