Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordanak emberek még...

Miért hordanak emberek még mindig csípőfarmert?

Figyelt kérdés

- kényelmetlen, ha lehajolsz, kilóg belőle a segged/derekad, folyton húzgálni kell

- már rég nem divat, nem is túl ízléses

- előnytelen az emberek 99%-ának, rövidíti a lábakat


az még oké, ha hosszú pólóval/pulcsival veszik fel, ami eltakarja a derekát, na de rövid pólóval? mikor megy már végre ki a divatból?!



2015. szept. 15. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
nem még nem ment ki. Kényelmesebb tud lenni, ha nem vagy a legvékonyabb, ha érted mire gondolok, nem is túl nagy azért de nem igazán megy rád a magasabb. Félre ne ért én szerencsére nem ilyen vagyok de hát ilyen is van
2015. szept. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Sunshinedoll ***** válasza:
63%
te nyilván nem hordod, taps neked. a többi ember meg minek foglalkoztat ennyire? nincs házid? nem kell főznöd? olvass valamit. engedd el ezt a témát.
2015. szept. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Egy jól megválasztott csípőnadrágból nincs ki sem a fenék, sem a bugyi. A legtöbb fölső meg úgyis rálóg.
2015. szept. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem a mostani divatos nadrágok milliószor rosszabbul állnak mindenkinek. Mármint ezekre a tüdőgatyákra gondolok, nincs ember aki normálisan nézne ki benne. A csípőgatya fiatalos, jól néz ki. A segge meg csak annak van ki belőle aki nem jó méretet hord.
2015. szept. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az emberek nagy többségének előnytelen a csípőnadrág, mert csak vékony alakon áll jól, ha már van pluszkiló, akkor ha jó is a csípőre a méret, már ficcen ki a háj. A normál vagy a "tüdőgatya" pont jobb a nem deszkalapos hasúaknak, csak aki vaskosabb, annak nem crop toppal meg rövid pólóval kellene hordania - ha rendes pólóval hordja, hát kb. fel nem tűnik senkinek. Ráadásul a csípőnadrágok nagy részénél normál hosszú pólóval is kilátszik a has vagy a derék - ami simán utcára nem baj, de suliba, munkába (itt nyilván nem a műkörmösre gondolok) talán nem kéne, mégis csomóan felveszik.
2015. szept. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Mert az emberek egy jó része le se sz@rja, hogy épp a szélrózsa melyik irányába finganak a divatlapok abban az évben. Például én sem. Van olyan alakom, hogy megengedhessem magamnak, hosszúak a lábaim és egyáltalán nem érdekel, hogy merre húz a divat. Magamra való dolgokat vásárolok, nem pedig azt ami épp a többi járókelő szerint trendi.
2015. szept. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert akinek van egy kis esze, az nem a divatot koveti, hanem olyan ruhat valaszt ami jol all neki.

Persze, nem mindenki van tisztaban vele, hogy mi az elonyos neki. De az neked problemat okoz?


En peldaul nagyon szerettem a csipofarmert - csak kar hogy nem kapok sehol - mert nekem extra vekony derekam van, es ami feljon a csipomre, az durvan elall a derekamnal, hiaba az ov (amit raadasul nekem kell otthon kilyukasztanom, hogy jo legyen ram, az S-es), akkor meggyurodik a nadrag teteje. Szoval en orulnek neki, ha megint be tudnek szerezni egyet.

2015. szept. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

az, hogy nem divat, az sokadlagos szempont volt, látom, keveseknek sikerült kiszűrni a lényeget..


felőlem mindenki azt hord, amit akar, de kövérnek és vékonynak egyaránt jobban áll a magas/normálderekú nadrág. előbbinél összetartja a hájat, utóbbinál kiemeli a vékony derekat + kinek nem áll jól, ha hosszabbnak tűnik a lába?! hidegben amúgyis jobb, ha véve van a derekad.

2015. szept. 18. 19:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is van, hogy még csípőnadrágomat is hordom. Ennek több oka is lehet azért. Nekem nagyon nehéz olyan nadrágot találni, ami tetszik is,jól is áll, nem szöszölődik de ha ezek együtt megvannak akkor szerelem születik és megveszem de nagyon ritka. Ez így volt akkor is mikor még ezek voltak a divatosak és van olyanom, ami olyan jó minőségű, hogy az élettartama 6x hosszabb már most,mint az egyik tavaly vásárolt hosszú derekúnak. Az kapásból kinyúlt 4 hónap után ráadásul olyan lehetetlen helyen,hogy nem azért, mert mérethibás lett volna pedig nem volt olcsó. Mostanában lett nekem fontos,hogy minőségi is legyen a ruha, amit hordok eddig ha valami tartós is volt akkor oltári szerencsém volt a minőségibb meg ugye néha drágább is de viszont nem engedhetem meg magamnak anyagilag, hogy több drágább nadrágot vegyek magamnak egyszerre így folyamatosan cserélődik a ruhatáram ugye és nem engedhetem meg azt sem, hogy most megválok a teljesen jó csípőnadrágjaimtól hirtelenjében,mert akkor nem sok hordható nadrágom maradna. Újak kellenének ---> pénz, ami nincs
2015. szept. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!