Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melltartó méret meghatározásáb...

Melltartó méret meghatározásában segítene valaki?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok hogy ilyen egyszerűnek tűnő kérdésen fent akadok de már teljesen összezavarodtam. :/ Minden oldalon mást írnak és már nem tudom melyik a helyes érték. Szóval a mell alatti körméretem: 77 a mellbőségem pedig 92. Segítenétek ez milyen kosarú és hányas melltartót jelent ?:) Előre is köszönöm szépen :)

2015. szept. 17. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Képet privátban, és megmondom.
2015. szept. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

B kosaras.

A méreted pedig 75/B-80/B.

Ne küldj képet senkinek, csak a melledet akarják megnézni és ha egy "idegennek" küldesz magadról képet ne csodálkozz, ha a képeket holnap valamilyen oldalon meglátod...

2015. szept. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen jol irja a 2-es!! 75/B vagy 80/B
2015. szept. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

15 cm különbség az C, nem B. Ne vegyél 80-ast, a kisebbet kell választani.

75C.

2015. szept. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75C vagy B de márkától is függ, hogy mekkora kell. Nekem "hivatalosan" 70B kéne, mégis az esetek többségében 70C vagy 75B kell. Próbáld fel őket és azt vedd, amiben jól érzed magad.
2015. szept. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!